Clapton - Reptile

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
JV
Kontaktovat uživatele:

Clapton - Reptile

Příspěvek od JV »

Predvčerom som sa stal majitelom Claptonových CDčiek Pilgrim + Reptile - balenie 2 v 1 (je na tom malá značka rhino). Keďže Pilgrim poznám (mal som pálenku) tak som bol zvedavý na Reptile. Na CD je označenie HDCD (nemám síce v mašine dekóder, ale poteší). Predvčerom som si to pustil cez bedne za bežnej domácej prevádzky (sem tam mi do toho vpadli moje "besné" deti, ruch z ulice, niečo som predriemal a pod.). Prvé dojmy - super pohodička. Druhý dojem - dosť nabasované (ale na to som bol zvyknutý aj pri Pilgrime) a mám pocit že v celej nahrávke nie sú žiadne ostrejšie výšky - v zmysle absencie nejakých cinkátok (činel, triangel a pod.) - teda aspoň som ich tam nepostrehol. Túto noc som si ten album prehnal sluchátkami a musím potvrdiť moje predchádzajúce postrehy a na záver zase skonštatovať - super pohodička *thumbs up* .

Pajuna
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Clapton - Reptile

Příspěvek od Pajuna »

Dle meho nazoru velmi dobry titul i nahravka. Poslouchal jsem ho zrovna o vikendu, libi se mi to. *thumbs up*

Prospero
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prospero »

Na DVD-A je to jeste lepsí. Mám i CD, takze porovnat lze. Vcera vecer po práci jsem si spravil náladu a naladil se na víkend. *2thumbsup*

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny »

Pilgrim - hnusný zvuk a album celkově nic moc.

Reptile je už jiná liga (aspoň pro mě) s lepším zvukem a větším nádechem blues.
Jinak E.C: má řadu o hodně lepších alb, např. Riding with the King a nebo Me and Mr.Johnson.

soundgarden
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soundgarden »

Veľmi vydarený album a super zvuk HDCD 2001 radosť počúvať :-)

Odpovědět