Co právě poslouchám

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
JV
Kontaktovat uživatele:

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od JV »

Chris Rea - Stony road *thumbs up*

boxer

Příspěvek od boxer »

Tak jsem si už uzavíral letošní "Počiny hudebního roku 2012" a přemýšlel, jestli to budou Dead Can Dance,Joe Cocker,Szidi Tobias, nebo jiné a dnes mám asi vybráno.

Prostě hudba jak mám být. Senzace. DR je sice 8-9, ale soudruzi v nahrávacím studiou, narozdíl třeba od Joe Cockera, využili maxima bez toho, že by vršky Himalájí byly uřezané.

Obrázek

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel »

Právě poslouchám 2 LP Dave Matthews Band -- Away From The World , Clear double Vinyl limited Edition ... pohoda krásný zvuk, průsvitné LP
http://davematthewsband.com/music/dmb-a ... recordings
( ja krásně vidět, kolik je tam uvnitř bublinek, což u normál LP nevidíte, asi soudruh při výrobě hmotu ne nejlepe nerozmíchal.

Přetím jsem měl na kolotoči : 1812 Overture ( původní analogový mastering, 180g, The London Symphony Orchestra) funglovka -- opravdu analogový mastering je nejlepší.

JV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JV »

Metallica - St. Anger. DVD. K posluchu (5-kanál) aj pozeral. Pekne im to šlape, basák patrične šaškuje :) . Asi najviac som obdivoval toho bubeníka. Len po hodine toho už bolo na mňa privela. Posledné dve skladby som už preskočil. Tento žáner počúvam len okrajovo.

Davidus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidus »

Circus Maximus - The 1st Chapter
Před nedávnem jsem narazil na tuto kapelu a pořídil nějaký vzorek. No není to špatné. Připomíná mi to Dream Theater.
Obrázek

sekal

Příspěvek od sekal »

Steve Hackett - DEFECTOR; GUITAR NOIR

Příjemné zakončení druhé adventní neděle se S. Hackettem.. *thumbs up* *thumbs up*

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 »

[youtube]R8s0Qqd0sjg[/youtube]

Prospero
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prospero »

Urcite dobra hudba. Bohuzel ale existuji zeme, ve kterych nektera vida, vzhledem k autorskym pravum, nejdou prehrat. :(

JV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JV »

bh69: Tak toto mi pomasírovalo ubolenú dušu! Kde na takéto CDčka chodíš? Od toho pána som našiel na nete niekolko CDčiek, ale toto konkrétne tam bohužial nebolo.

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel »

Včera jsem hrál toto : http://www.amazon.com/Yerba-Buena-Bounc ... pd_sim_m_2

ale 200gram, 45 rpm,2 LP od Reference Recording, koupeno o víkendu na skvělé akci p. Ranny Audio v ParkHotelu Praha. kde byly k poslechu dvě sestavy a veliký výběr nosičů, jak LP tak CD, SACD.

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 »

JV píše:bh69: Tak toto mi pomasírovalo ubolenú dušu! Kde na takéto CDčka chodíš? Od toho pána som našiel na nete niekolko CDčiek, ale toto konkrétne tam bohužial nebolo.
toto CD (bohuzel) nevlastnim, poslouchal jsem taky jen z youtube

Marthy126
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marthy126 »

Právě poslouchám Manu Katché Playground vydané u ECM a po dlouhé době pro mne krásná hudba a ve formátu cd. Štětičky na virblu a brumlání kontrabasu je naprosto skvělý, jak kdybych je měl v místnosti.
Včera jsem poslouchal Blu Ray Audio (48khz/24bit) Led Zeppelin Celebration Day a jsem na rozpacích...čekal jsem zvukovou nirvánu která se jaksi nedostavila....

Odpovědět