Goldfrapp

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
Aleska
Kontaktovat uživatele:

Goldfrapp

Příspěvek od Aleska »

Jak jsem zjistil, tak jsem něco pos...al. Na Colours Ostrava letos vystupovali Goldfrapp a já tam nebyl ! Nikdy jsem neměl tzv. "elektronickou" hudbu rád, ale syn mi vnutil štos CD s přáním nerušeného poslechu, take proč ne - hned první byla nahrávka živého vystoupení v Symphony Hall, Birmingham. Nádherná nahrávka, trochu bez prostoru, protože jde o LIVE, ale nevadí.
Druhé CD - Black Cherry, třetí - Felt Mountain, čtvrté dtto, ale Special Edition Bonus Disc, páté Seventh Tree.

Já že nemám elektronickou hudbu rád ? To snad musí být pomluva !

Šesté CD (Supernature), sedmé (Utopia) a osmé (We Are Glitter) si nechám na zítra.

Hudba od spodku, až nahoru, taková jakou mám rád - melodická složka nejen na středech, ale také (pro mne to nej, nej, nej) v basové oblasti, výšky nejsou vyjímkou, jako když se koukáte do dálky na zasněžený vrcholek hory...

Hurá na internet, co že to je za skupinu ? Takže úryvek z netu:
Goldfrapp je britská hudební skupina založená v roce 1999 v Londýně, zástupce žánru synthpop. Skupina má pouze dva členy: Alison Goldfrapp (zpěv, syntetizátor) a Willa Gregoryho (syntetizátor).
A navíc je Alison pěkná ženská !

Obrázek

Vajgl
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Goldfrapp

Příspěvek od Vajgl »

jojo ... jak sem poprvé slyšel Supernature tak sem se málem po...ral - jak sem mohl tolik let žít bez téhle báječné ženské *headbang* ? Její nahrávky sou zatraceně kvalitní. Takhle si představuji kvalitní inteligentní pop pro všechny generace, pročjen ji neslyším v rádiu? Proč mě terorizují splašky minulých let když existuje tak nádherná hudba :?:

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Goldfrapp

Příspěvek od drfish »

Tuhle kapelu jsem objevil sice dříve, ale začal opravdu poslouchat až letos v zimě. Pomalu shromažďuju diskografii. Tahle hudba je natolik inteligentní, že bude bavit i ty, které elektronika ještě neoslovila. *bravo*

Odpovědět