harmonia mundi

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

harmonia mundi

Příspěvek od dadaft »

HARMONIA MUNDI
1. Charpemtier/Te Deum-Prelude
2. Charpemtier/Te Deum-In te Domine speravi
3. Cajkovskij/No.1 b moll-Allegro
4. Mozart/Mse c moll-Kyrie eleison
5. Part/De Profundis-Cantate Domino
6. Mozart/Mala nocni-Marcia:Maestoso
7. Missa Mexicana-Negrilla - A siolo flasiquiyo
8. Beethoven/Kristus na hore Olivetske-Auf,Auf!
9. Faure/Requiem-In Paradisum
10. Porpora/Orfeo-Dall`amor piu sventurato
11. Vivaldi/Stabat Mater-Quis est homo
12. Vivaldi/Stabat Mater-Amen
13. J.S.Bach/Vanocni kantata-Ich freue mich in dir
14., 15. Bingen/11000 pannen-Antiphon
16. Mozart/Suita C dur-Allemande
17. Scarlatti/Griselda-Quartetto
18. J.S.Bach/Mse h moll-Dona nobis pacem

nevím, kdo vydal, nic. ale kvalitka.

svět nejsou jen frenkáči, že. pomalu se osměluju a sahám hlouběji a hlouběji mezi dosud neposlouchatelná cdčka...
A siolo flasiquiyo - pro tuto velikost tělesa už dosáhnu zcela plastický obraz - mimo diskuse analog x digitál a tak. ženské hlasy téměř dotažené, doufám že se nemýlím, když spoléhám, že v tomto kabeláž dílo dokoná. poptám se pak hildegardy. teď momentálně signál zkroucený ze 4 smaltovaných drátů, repro z 15. (zdravím na Vysočinu, pokuď čtete děkuji, odpovídá to. brzy se asi ozvu, čekají mě rozvody (elektrické samozřejmě) :). dostatečně jisté pro nalezení zesilovače. letos v lednu jsem si domlouval ve zlínském hificentru návštěvu auta plného drátů. ten chlapík se na to vyloženě těšil. že to dotáhnem. no, třeba to vyjde příští rok... bubny mi přijdou kapku nezvyklé, ale řekl bych, že zvukově odpovídají. postavení prvé bedny je dost komplikované.
Kristus na hore Olivetske-Auf,Auf! - tak tohle ještě nee. a nebudu to svádět na němčinu ani slabý vzrůst pěvců. Uch! Uch! když sbor nemá forte a sólista mlčí, zní to hezky. málo.
Suita C dur-Allemande - jelikož cd960 bylo doporučeno klavíristou není se co divit: ano. až tak, že vím, že tuhle značku jsem nikdy v životě reálně neslyšel. (zdravím do Brna)
atd.
jinak střídavé pocity s jasnými nadějemi (např. Mse h moll-Dona nobis pacem) a nutnostmi (Marcia:Maestoso).
philips má absolutní top player, vyšší střední nejvyšší dostupné bedny (já jsem v něco takového nedoufal, říkal jsem si, že snad budou hodně dobré, ale jsou mimo hračky z obchodů a z garáží plných mikrofonů a kolen otlačených od compů. nečekané. a definitivní jistota, že jsem za vodou. kurvadrát, místy to byly peřeje. :) ) a mezitím se jim moc nedařilo. ty zesáky jsou brzdy.
jsem zvědav, co to nakonec bude. densen? DPA? digitál? lampa? mosfet? čisté A? monobloky? hitachi? 200, 300, 400 W?
anebo nenajdu a nakonec popřeju sluchu aktivům?
...

Peer
Kontaktovat uživatele:

Re: harmonia mundi

Příspěvek od Peer »

Hledání pokračuje? :)

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: harmonia mundi

Příspěvek od dadaft »

ještě zesák.
ještě mi chybí pořádný zesák.
všechny, co jsem kdy měl, by to stáhly ke dnu.

v myšlenkách se člověče stále častěji vracím k digitálnímu Flying Mole. měl jsem ho kdysi týden půjčený. tehdy jsem měl cd od denonu a spíš se to pralo, než hrálo. ale připadal mi docela neutrální a dost precizní. nějak mám pořád pocit, že teď by si se zbytkem sednul. nevím proč... musím to v sobotu probrat s Renownem...

Odpovědět