K.Plíhal

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
Pytel
Kontaktovat uživatele:

K.Plíhal

Příspěvek od Pytel »

DVD K.Plíhal -- V Telči výborný zvuk v DTS, příloha Lidových novin ( 50 Kč )

Rowing
Kontaktovat uživatele:

Re: K.Plíhal

Příspěvek od Rowing »

Toto DVD společně s 2x CD z koncertu v Olomouci mám již dlouho. Plíhala mám velmi rád.
V té Telči se mi líbí jak mu do toho koncertu bijou ty věžní hodiny ;)

agavel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od agavel »

Rowingu, máš na tom čistou stereo stopu v LPCM nebo taky jen DD? Na tom z lidovek je DTS a DD multi + DD stereo. Škoda že tam není daná nekomprimovaná stopa.
Včera jsem si to pouštěl v práci a zdálo se mi, že to bude dobrý (zvukovka v PC + Panasonic RX-CT980), ale doma na systému už jsem tak nejásal. Zkoušel jsem DTS, ale při downsample to bylo nějaký divný. Tak jsem zůstal u stereo DD.

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim »

agavel

já už tyhle "pošetkové" dvd přestal kupovat.
nějak to není ono.
nevím proč.
měl jsem možnost srovnání např. koncertu müllera nebo ebenů....
raději si připlatím za originální vydání.

agavel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od agavel »

To ho ale musíš stihnout. Mě kvůli tomu stála objednávka několika kousků a nakonec už tohle DVD neměli. Tak jsem vděčný za ty kousky z trafiky. Za pade už to pak moc neřeším, když je tam video, tak stejně z poloviny čumím, co se tam děje.

zarkow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zarkow »

To Lachim:
Novinové vydání Ebenů je taky "horší: než original? To je škoda.... *fnuk*
CA Azur 340C (Casea Sirius 2), SPaudio SC1, CW Hypa 1, ADL Furutech iHP35s, Sennheiser HD 600

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

Zrovna včera jsem si dal celou Karlovu diskografii. Je to v našich podmínkách geniální soliter. Nejen, že je báječný kytarista, ale oplývá smyslem pro humor jaký se hned tak nevidí *palec* . V jeho textech jsou někdy zaznmenané takové myšlenkové pochody, že bych si to s ním občas i rád vyměnil :lol: . První dvě desky vyšly u Pantonu na společném CD, obě jsou vynikající a myslím, že nikoho nemůžou zklamat. Pak bych ještě doporučil desku "Králíci, ptáci a hvězdy"- s tou si dal Karel asi největší práci, vyšperkoval jednotlivé songy k dokonalosti aranžemi v jeho případě až nečekanými. Bylo to v roce, kdy dělal s Petrem Fialou (Mňága a Žďorp) desku Nečum a tleskej, tak ho to asi nakoplo :P Doporučuju hlavně těm, kdo jsou k folku skeptičtí, Karel tomu dává úplně jinej rozměr *sunglases* takovej plíhalovskej :lol: :lol: :lol:

ron

Příspěvek od ron »

Drfish ma navnadil a tak som si pustil dva vinyly zo svojej skromnej zbierky. Jeho prvý regulérny album z roku 1985 Karel Plíhal a po ňom Karel Plíhal... Emil Pospíšil...

Odkaz na jeho oficiálne stránky: http://www.karelplihal.cz/
A neoficiálne s rozsiahlou diskografiou: plihal.wz.cz

Odpovědět