Kenny Burrell

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
kamelot
Kontaktovat uživatele:

Kenny Burrell

Příspěvek od kamelot »

BLUE MIDNIGHT.>>>>>45 rpm long play. Nemá asi cenu popisovat. Se musí slyšet. Vřele!!!!!doporučuji.

etudiant
Kontaktovat uživatele:

Re: Kenny Burrell

Příspěvek od etudiant »

Jestli je to nový nákup ze soboty z výstavy, tak jsme se minuli při placení. Viděl jsem, jak si to někdo nesl. Nelze si takového obalu nevšimout. Nezaměnitelný styl BN z přelomu 50. a 60.
Jinak úžasná náladovka. *thumbs up*

kamelot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kamelot »

To Etudiant>> ano, je to nákup ze soboty. Pohodovka od Blue Note.

etudiant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od etudiant »

Tak to jsme se tam doopravdy potkali. Já jsem ještě koukal na LP Ch. Minguse a S. Getze, taky paráda.

kamelot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kamelot »

Pár postřehů z poslechu analogu. Kenny Burrell - Midnight Blue - všeobecně velmi známé album jak jazz. náplní tak i kvalitou nahrávky. Chtěl jsem konečně zkusit co obnáší tzv. singlová nahrávka - z dřívějška supraphonské michaly davidy. To co jsem slyšel potvrdilo mé dlouhodobé podezření, že dobře postavený analog za slušné ( normální peníze - myslím tím do 100 tisíc ) peníze strčí do kapsy velmi dobrý stotisícový cd přehrávač. Mám možnost si poslechnout jmenovanou desku od stejné solečnosti (Blue Note) i na CD a to si troufám říct, že můj Maestro 192/24 cdp není jen tak nějaké ořezávátko v cd projevu. Ale to co předvádí Xpression se Sumiko BP III evo je opravdu neuvěřitelné. Ta teplost, barevnost a diferencovanost zvuků (nebál bych říct kulatost) je neuvěřitelná. Diferenciací jsem myslel separaci a projev hudebníků v mém poslechovém prostoru. Cena dvojalba sice byla trochu vyšší, ale tu bolest peněženky vyvážil pak doma akustický zážitek.

Odpovědět