Kodo

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
pasul
Kontaktovat uživatele:

Kodo

Příspěvek od pasul »

Dnes dorazilo z USA. Opravdu přímo na Silvestra. Pošta nepochybně totálně zavalena. Doba doručení se z normálních 14 dnů prodloužila o dalších 14 k tomu. A ještě k tomu přišla rovnou druhá upomínka na vyzvednutí. První jsem nikdy neviděl...

Takže jde o Kodo. Kdo zná, ví oč jde. Přišly tyto dvě CD. Naprostý dynamický masakr, který zahýbe membránami všem, ovšem ti co ho mají opravdu velkého :mrgreen: , tak ti si teprve pošmáknou. Myslím samozřejmě basový reproduktor. :mrgreen: Je to výborně nahrané a dost efektní. Další CD co bude chodit se mnou po návštěvách. Třeste se... :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Re: Kodo

Příspěvek od Mark Levinson »

Pasule *thumbs up*
To musíš vzít ke mně.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

[EDIT by Rowing] Odkazy na rapidshare atd. jsem odstranil.

vince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vince »

Rapidshare mi pěkně leze na nervy.Vždy,když chci něco stánout z této stránky,napíše mi,že moje ip už něco stahuje,takže musim počkat,až se to stahne.Přitom jsem z rapidshare nikdy nic netahal.Prostě si na mě zasedli *headbang* :lol:

hifi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hifi »

mna to tiež štvalo ked som sa musel stale odpajat na rapide.Tak som si zaplatil na pol roka a basta.

Petra44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra44 »

re : vince

Není to vůbec tím ,že si na tebe rapidshare zasedlo,ale je to tím,že tvou ip adresu používá vícero
připojených PC,kteří jsou rychlejší a pořád tahají co to dá.
Já tento problém nemám,protože jedu na upraveným routeru rpp 256XXX,kde se po stahnutí odpojím,
pak zase připojím a jedu dál,bez čekání.Na tohle jsou rapiďáci krátcí. *bravo*
Takže chyba je na straně tvého providera....ne u tebe.
To jen pro ujasnění

Pokud budeš chtít,tak ti to hodím na jinej server,aby jsi nemusel čekat a nezbláznil jsi se.

Kdyžtak se ozvi *palec*

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

[EDIT by Rowing] Odkazy na rapidshare atd. jsem odstranil.

vince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vince »

PETRA
Ty se asi v pc hrabeš často co?Já to používám jen na torrenty,čtení tohoto fora,občas email a to je asi vše :) .S tou ip adresou to tak asi opravdu bude.Zkoušel jsem to teď (je půlnoc) a vida-funguje to.Jinak děkuji za radu a nabízenou pomoc.Kdyby se problém opakoval déle,tak se na tebe obrátím *thumbs up* .

Petra44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra44 »

Kód: Vybrat vše

Ty se asi v pc hrabeš často co?Já to používám jen na torrenty,čtení tohoto fora,občas email a to je asi vše :) .S tou ip adresou to tak asi opravdu bude.Zkoušel jsem to teď (je půlnoc) a vida-funguje to.Jinak děkuji za radu a nabízenou pomoc.Kdyby se problém opakoval déle,tak se na tebe obrátím *thumbs up* .
*2thumbsup* No moje profese je Technic Engeneering právě okolo pc.
Takže tomu vcelku hovím...ty zase víc hifi.
Jinak díky za info : :arrow: když budeš potřebovat poradit,tak dej vědět co a jak :arrow:
budeli to v mých schopnostech :?: :idea: ,tak něco vymyslíme.
Měj se hezky a příjemný poslech

vince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vince »

Jsem asi idiot,možná je to tu napsané velkými písmeny,nebo je to někde jinde a já nevim kde.Prosím o heslo k tem rarum :) .Díky

vince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vince »

omlouvám se!!!Už jsem si všiml toho nápisu pass :D .Asi mám ještět nějaké ty promile ze Silvestra.

vince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vince »

Tak jsem si poslechl první část.To je teda něco.Ještě teď se mi pohupují orgány.Jedna z nejdynamičtějších nahrávek,co jsem kdy slyšel.Hlasitost se musí docela vytočit,aby tišší pasáže zněly reálněji a navozovaly pocit přítomnosti na jejich vystoupení.O to větší je to bomba,když se rozjedou.Husí kůže a mráz po těle a opravdu velký respekt k tomuto souboru.Pasule, jsi třída *2thumbsup*

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

opravdu velmi působivé. skvělý timing. mezi své oblíbené nahrávky to asi nezařadím, ale své kouzlo to má. oproti emočnímu a fyziologickému náporu symfoňáku v plném nasazení je to sice čajíček, ale je fakt, že s regulátorem hlasitosti se člověk nemůže moc mazlit, aby to mělo tu správnou váhu...
jako piňďourmetr vynikající.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

vince píše:Tak jsem si poslechl první část.To je teda něco.Ještě teď se mi pohupují orgány.Jedna z nejdynamičtějších nahrávek,co jsem kdy slyšel.Hlasitost se musí docela vytočit,aby tišší pasáže zněly reálněji a navozovaly pocit přítomnosti na jejich vystoupení.O to větší je to bomba,když se rozjedou.Husí kůže a mráz po těle a opravdu velký respekt k tomuto souboru.Pasule, jsi třída *2thumbsup*
Jsem rád, že je vše v pořádku a vše šlape jak má. Nahrávka je to opravdu velice slušná. Ale opravdu hlavně na efekt. Jak už jsem psal, tak na testování basových lavorů je tohleto super. I tak doufám, že vám udělala radost.

Jinak s tou třídou to nijak nepřeháněj. Tady jsou jiní borci, co mají takové znalosti v hudbě, že já jsem proti tomu opravdu jouza. Stále nakupuji, vybírám a zkouším různé věci. U některých jako Peer je jistota výborné hudby. Ovšem Merhaut a Rigo jsou podle mě nejdál...

Odpovědět