Mark Knopfler - Get Lucky

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
Pytel
Kontaktovat uživatele:

Mark Knopfler - Get Lucky

Příspěvek od Pytel »

Jeden z mojich oblíbenců, jak to slyšíte ? Hodně dobrý až na moc toho skotského nádechu u některých skladeb.

Hopp
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Knopfler - Get Lucky

Příspěvek od Hopp »

Toto tema som tu uz raz zalozil Mirku :-) http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... cky#p32963
Pre mna ako skalneho fanusika D.S a M.K. povinna jazda. 14. 9. by mali mat CD v kamennej predajni u nas, tak si pre ediciu CD+DVD zajdem. Zatial som pocul len ukazky na jpc.de a na oficialnej Markovej stranke cely titulny song. Myslim, ze sa nejedna o nic prevratne, pohodove skladby, niektore so skotskou melodikou, zvuk sa zda byt ok (aj ked predpokladam ako vzdy trosku viac basov), ale pre nas M.K. pozitivnych je to vitane stretnutie s novymi skladbami a hudbou, ktora pohladi na dusi a sprijemni mnoho jesennych a zimnych vecerov.

Hopp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hopp »

Znamy je uz aj termin koncertu v Prahe v ramci Get Lucky Tour: 26. 6. 2010 v O2 arene.

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel »

To Hopp : díky za tip na koncert to si nenechám ujít

Hopp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hopp »

Vcera som si kupil a vypocul verziu CD+DVD a hoci som predpokladal. ze basov bude viac, realita bola krutejsia. Basove linky resp. neprirodzene dlhe a dominujuce dozvuky basgitary a kontrabasu devalvuju inak velmi dobre koncepcne a hudobne poskladany album. Mark a Chuck Ainlay nas prostrednictvom DVD sprevadzaju po vymakanom a ocenenom Markovom British Grove Studiu v zapadnom Londyne, ktore by malo byt zarukou spickovej kvality zvuku, o to vacsie sklamanie sa dostavilo po vypocuti CD. Netusim ci to bol zamer, mozno sa takto preexponovane a zvyraznene spodne pasmo Markovi, Chuckovi a Guyovi paci, no samostatna miestnost v studiu, urcena pre nahravanie basgitary a kontrabasu v podani Glenna Worfa, vyznela v tejto suvislosti trosku tragikomicky. A to vsetko pisem ako zaryty fanusik M.K.
Podvecer ma navstevou poctil Palipol, ten to sice az tak kriticky nehodnotil, kazdopadne vsak vyssie uvedene registroval.
P.S. Pocuvali sme cez repro aj cez sluchadla.

Odpovědět