MIKE OLDFIELD The Songs Of Distant Earth CD

Dnes hraje nebo hrálo ...
monte
Kontaktovat uživatele:

MIKE OLDFIELD The Songs Of Distant Earth CD

Příspěvek od monte »

Něco pro ladiče a testery hifi. Velmi doporučuji (jen original) , tak toto CD dokonale provětrá vaše hifi až na kritické hodnoty. Pozor na šestou a dvanáctou skladbu mohli byste přijít o reproduktory. Jinde dokonce sám varuje při kvalitním výškáči na poškození sluchu.

Obrázek

Hau monte

agavel
Kontaktovat uživatele:

Re: MIKE OLDFIELD The Songs Of Distant Earth CD

Příspěvek od agavel »

Slýchával jsem mockrát ještě na svém top modelu dvojčete od Panasonicu. Asi to nebylo kvalitní, anžto něco pořád ještě slyším. Když to tady vidím, tak to budu muset někde vyhrabat a zase si to někdy pustit. Od Oldfielda je to asi mé nejoblíbenější, vlastně ho jinak moc neposlouchám. A hodně zajímavý je i příběh a už vůbec jeho tvůrce. Modří už vědí.

noaid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od noaid »

Jo, taky jsem tu knížku četl... ale že by mi to lámalo repráky, to ani ne, celkem normál, ale nepouštím to moc nahlas. Nicméně jedna z mých oblíbených desek.

monte
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monte »

Hm tak to je zajímavé, nevím nemohu porovnat, jinak dám dokonce direct a na 55% výkonu zažívám zvuk jako na koncertě . Wotany napájím v podstatě 2x320W bi-wire stříbro 4 mm. Asi to hraje na jinných hifi jinak, ale je to silné CD až moc.

Soundmaker
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Soundmaker »

..by mě zajímalo, jak poznáš, že hraješ na 55% výkonu :?:

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny »

Dobrá deska. Moc ji sice neposlouchám, neb mám oblíbenější, ale jako tip na dnešní večer to beru. Asi ji vyndám a po delší době si ji pustím. Já radši Amarok Tubular bells (I + II).

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny »

Dobrá deska. Moc ji sice neposlouchám, neb mám oblíbenější, ale jako tip na dnešní večer to beru. Asi ji vyndám a po delší době si ji pustím. Já radši Amarok a Tubular bells (I + II).

Soundmaker
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Soundmaker »

monte píše:Wotany napájím v podstatě 2x320W bi-wire stříbro 4 mm.
Ten tvůj zesák co máš v profilu dává 2x120W/4 ohm. Tak kdes vzal těch 2x320W *headbang*

monte
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monte »

No asi máš špatný profil, já mám doma v profilu 4x160W. Ono bylo vždy více výrobních souběhů a typů. Můžeš klidně spát já nelžu a už vůbec nemám žádný důvod.

monte
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monte »

Zdeny píše:Dobrá deska. Moc ji sice neposlouchám, neb mám oblíbenější, ale jako tip na dnešní večer to beru. Asi ji vyndám a po delší době si ji pustím. Já radši Amarok Tubular bells (I + II).
Mám velmi rád hlavně Tabular bells II, nevyšlo letos III ?

noaid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od noaid »

Počátkem roku vyšly myslím nové remixy TB1. Hrají dobře co si pamatuji.

Paul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paul »

monte - pokud vím,tak TB III. vyšlo v r.1998.
-v r.2008 vyšlo Music of the Spheres,letos nevyšlo nic.

monte
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monte »

Popravdě novinky moc nesledují, letos jsem koupil na CD jen Gary Moore- Bad For You Bay a po shlédnutí filmu Falco vše co bylo na Curepinku. Jinak jen doplňuji hlavně vinyl, třeba včera mi došly Jorney - Look Into

Paul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paul »

-jen pro spestření:
The Songs of Distant Earth je šestnácté studiové album britského multiinstrumentalisty Mika Oldfielda. Bylo vydáno na podzim 1994 (viz 1994 v hudbě) a v britském žebříčku prodejnosti hudebních alb se dostalo nejlépe na 24. příčku.

Album The Songs of Distant Earth je inspirováno sci-fi románem Arthura C. Clarka Zpěv vzdálené Země z roku 1986. Oldfield, který je velkým fanouškem sci-fi, nahrál de facto soundtrack ke knize, neboť děje na albu i v románu jsou shodné. Album je zcela instrumentální a evokuje atmosféru sci-fi. Pro nahrání The Songs of Distant Earth použil Oldfield (na rozdíl od několika předešlých alb) ve velkém množství syntezátory a počítačové smyčky.

V úvodní skladbě „In the Beginning“ je použit zvukový záznam z lodi Apollo 8, ve kterém astronaut William Anders předčítá na Vánoce 1968 při oběhu lodi kolem Měsíce Genesis – 1. knihu Mojžíšovu.

Krátce po vydání alba na CD a LP byla uvedena na trh nová verze na CD s odlišným přebalem. Ta obsahuje navíc datovou stopu s interaktivní aplikací a několika videosekvencemi.

noaid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od noaid »

Mám originál tu druhou verzi, předpokládám že zvuková stopa je stejná jako u té první verze, nebo ne?

Odpovědět