Moji starou

Dnes hraje nebo hrálo ...
DRVOŠTĚP
Kontaktovat uživatele:

Moji starou

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

Od rána mele a mele.Pošťačka přinesla zase nový desky a mele a mele.Minulý týden to bylo okolo 6tis.No a je před dovolenou a mele a mele... *headbang* Jinak teď poslouchám Už jsme doma LP Pohádky ,super muzika

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Re: Moji starou

Příspěvek od Aleska »

Zavinil jsi si to sám, špatnou organizací práce, ty LP měly přijít až po dovolené. A vynadej pošťačce, že zásilku určenou tobě ti měla doručit osobně, a to tajně. :lol:

vintage
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vintage »

Ano, takový zásilky jedině do práce, a pak potajnu propášovávat domů. Chybami se člověk učí *sunglases*

DRVOŠTĚP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

No už vidim pošťačku jak mě hledá v lese :lol: Takže je to taková partyzánská válka neboli vnitřní odboj *jupi*

Steve
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Steve »

Tyhlety problémy je potřeba řešit z gruntu. Čili zbavit se v první řadě manželky, a je klid. 8-)

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

Steve píše:Tyhlety problémy je potřeba řešit z gruntu. Čili zbavit se v první řadě manželky, a je klid. 8-)
To nedělej, nová by mohla být ještě horší, snad jedině kdyby byla němá. :lol:
S tím se člověk prostě musí smířit: Se starou se žít nedá, bez ní ale také ne. :lol:
To raději, ať tě pošťačka hledá v lese ! Ale opatrně, aby si drahá polovička nemyslela něco nepatřičnýho, to bys' potom vzpomínal jak to bylo krásné, když jen mlela, mlela a mlela... :lol:

Pajuna
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Pajuna »

Kazda zenska se k tomuto musi vychovat. Musis ji uvezt nejake jine priklady co chlapi delaji (treba chlast apod..) a ze vlastne tohle je uplne v poradku jelikoz jde o tvoji zabavu a konicka bez ktereho to nejde... :)

vintage
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vintage »

jj začni pořádně chlastat a a chodit za děvkama, dělej to tak měsíc, pak se k ní vrať s pugétem růží, že se polepšíš ... chvilku sekej dobrotu a manželka ti začne posléze ty LP kupovat sama :-D Řeči (příklady) o tom, že druzí mají horší koně nestačí *sunglases*

merhaut

Příspěvek od merhaut »

Doporučuju Plzákovu metodu vysoké laťky. Neexistuje baba, která by ji prokoukla :-)

Příklad. Chci kupovat muziku bratru za 2k měsíčně. Nasadím vysoko laťku, koupím za 5k. V rámci domácí výměny názorů a "pod tíhou argumentů" slevím na 2k. Jsem za dobráka,slabocha, loutku, cokoliv, co si baba myslí, ale hlavně tam, kde jsem chtěl od začátku být...

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Poslouchám svoji manželku již asi 15-tým rokem. A máme stále pohodový a veselý vztah. Problémy s nákupem software nikdy nebyly. Taky jsem ji radši nikdy neříkal kolik co stojí. Nyní je zde ale problém, protože je účetní a vede mě účetnictví. Takže vidí vše. Ovšem řeším to nějakými občasnými nákupy pouze pro ni. Nyní ji každý týden koupím jedno album její oblíbené skupiny v japan mini LP provedení. Kupodivu to nikdo nechce. :lol: Objednám si k tomu svých 6-7 kousků do max výše pro nulové CLO + DPH a je všechno v klidu.

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown »

jj začni pořádně chlastat a a chodit za děvkama, dělej to tak měsíc, pak se k ní vrať s pugétem růží, že se polepšíš ... chvilku sekej dobrotu a manželka ti začne posléze ty LP kupovat sama :-D Řeči (příklady) o tom, že druzí mají horší koně nestačí *sunglases*
*thumbs up* drsná metoda :D

Patmann
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patmann »

Já už mám naučeného pošťáka tak,že i když mi jde balík adresně domů,přijede k nám do práce se zeptat,jestli to má vyložit radši tam :D

lubin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lubin »

kluci, jde vidět, že jste zkušení...i pošťák může být chápavým přítelem :D

to té mojí polovičce je úplně jedno, co si kupuji...všechno chodí domů, na nic se neptá kolik to stálo...taky to nechápu, ale mám prostě takové štěstí..... *2thumbsup*

DRVOŠTĚP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

No ,ale na koho na starou nebo pošťáka?Aby ti jednou neřekla -hádej kdo dnes přijde na večeři?! *taktone* *fnuk*

lubin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lubin »

na starou i na pošťáka.... *hura*

Odpovědět