Natalie Merchant - Motherland

Dnes hraje nebo hrálo ...
dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Natalie Merchant - Motherland

Příspěvek od dadaft »

sehnal jsem Night Owls. schválně jsem si nedělal žádné představy ani nic nezjišťoval, ať je to překvápko. první Nah Neh Nah mi připomněla The Last Shadow Puppets (The Age of the Understatement), i když proč a v čem netuším...
říkal jsem si, co bude dál - mají to v hlavě srovnané, takže v klidu. a Something's Got A Hold On Me mě jako první dostala... :lol:

Ruprecht
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ruprecht »

Dadaft:
zkus ještě ROOTS AND WINGS, a přestože nemám moc rád výběry tak Vaya Con Dios - The Ultimate Collection je vyjímkou - hlavně proto, že součástí je i live DVD z koncertu v Bruselu, které je naprosto úžasné *palec*
Jinak konečně mi došlo CD s Motherland. Na první poslech zklamání, asi jsem byl po Ophelii hodně natěšený. Ale po několika přehráních musím uznat, že je to slušná deska. Díky za tip.

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

zkusím. teď si Vaya Con Dios vyloženě užívám. Far Gone Now nebo Sunny Days už zakotvily v denním poslechovém menu...

mně se Motherland líbí velmi, titulní skladba, Put The Law On You nebo Build A Levee jsou pecky.
ale uznávám, že po čase jasně vnímám, že první polovina toho alba je o dost lepší než druhá.

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

sehnal jsem 10.000 Maniacs - The Wishing Chair.
no, přijde mi to dost dětské. nemyslím hravé jako třeba Mika, spíš ještě nedospělé...

Ruprecht
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ruprecht »

dadaft píše:sehnal jsem 10.000 Maniacs - The Wishing Chair.
no, přijde mi to dost dětské. nemyslím hravé jako třeba Mika, spíš ještě nedospělé...
Máš pravdu, je to takové trošku hippie :D , ale už na "In my tribe" o dva roky později je to naše známá Natálka...

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

narazil jsem na DeVotchKa - How It Ends.
nic o tom zatím nevím. na Amazonu o nich k mému překvapení mluví někdo jako o indie-alt-rock bandu z východní Evropy...

každopádně je to celkem mazec a mohlo by se ti to líbit. pro představu jedna písnička. je to asi největší "vypalovačka" z celé desky, ale je tam víc poloh.
http://crusoe.cz/download/Devotchka---T ... y_Guns.rar

Obrázek

Odpovědět