Peter Gabriel-Big Blue Ball

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
boxer

Peter Gabriel-Big Blue Ball

Příspěvek od boxer »

Obrázek

Kdo má rád Peterovu pozdější tvorbu,kdy se míchá hlavně do worldmusic,tak bude dle mého nadšen.Jsou tam hodně dobré věci.Za sebe bych řekl,že bohužel ty dvě nejlepší skladby jsou ihned na začátku.Pak už je to dost dobré,ale ty první dvě se mi líbí moc.

-Whole Thing
-Habibe
-Shadow
-Altus Silva
-Exit Through You
-Everything Comes From You
-Burn You Up, Burn You Down
-Forest
-Rivers
-Jijy
-Big Blue Ball

Peter Gabriel - Organ, Bass, Piano, Keyboards, Vocals
Wael Abu Bakr - Strings/Justin Adams - Guitar, Vocals (bckgr)/Paul Allen - Guitar/Reddy Amisi - Vocals (bckgr)/Joseph Arthur - Guitar, Vocals/Natacha Atlas - Vocals/Francis Bebey - Flute/Tchad Blake - Organ, Bass, Drums, Harmonium,/Ronan Browne - Uillean Pipes/Popsy Dixon - Vocals (bckgr)/Noël Ekwabi - Bass/
Adel Eskander - Strings/Richard Evans - Guitar, Mandolin,/Alexis Faku - Bass/Tim Finn - Vocals (bckgr)/Stephen Hague - Accordion, Keyboards/Rupert Hine - Keyboards/Sherman Holmes - Vocals (bckgr)/Wendell Holmes - Vocals (bckgr)/James McNally - Whistle (Human), Low Whistle/Wendy Melvoin - Bass/Levon Minassian - Doudouk/Eric Mouquet - Piano, Keyboards/Sevara Nazarkhan - Vocals (bckgr)/Chuck Norman - Programming, Drones/Sinéad O'Connor - Vocals/Angie Pollock - Piano/Hossam Ramzy & His Egyptian Ensemble - Strings/Vernon Reid - Guitar, Guitar Synth/David Rhodes - Guitar/Michel Sanchez - Piano, Keyboards/Márta Sebestyén - Flute, Vocals/Jules Shear - Vocals (bckgr)/Karl Wallinger - Guitar (Acoustic), Bass,Keyboards, Vocals/Papa Wemba - Vocals/Andy Lee White - Vocals (bckgr)/Jah Wobble - Bass/Guo Yue - Flute/Hukwe Zawose - Vocals

Laurent Coatalen - Bongos
Billy Cobham - Drums
Joji Hirota - Percussion, Drums, Chinese Drums
Manu Katche - Drums
Ged Lynch - Drums
Arona N'diaye - Percussion, Djembe, Sabar
Papa Wemba Band - Percussion, Conga
Hossam Ramzy - Percussion, Drums
Neil Sparkes- Percussion, Drums

Paul
Kontaktovat uživatele:

Re: Peter Gabriel-Big Blue Ball

Příspěvek od Paul »

PG mám velmi rád,hlavně starší věci.Boxer-díky za tip,musím poslechnout a popř. hned koupit. *thumbs up*

Filip Kolinsky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip Kolinsky »

Zatím jsem slyšel ukázky v mp3. Ve společné sbírce by své místo asi našla.

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson »

To je nová deska Gabriela? Myslím řadovka?

Paul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paul »

Tak už jsem to konečně slyšel,mě se to dost líbí,půjdu do toho.
Mark Levinson-dle info na netu se jedná asi o jeho další společný projekt se spoustou umělců.Skladby vznikaly údajně v letech 1991-1995.Viz. výše pod obalem
seznam lidí,kteří se na tom podíleli.Na další klasickou řadovku od PG si asi budeme muset počkat.

Filip Kolinsky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip Kolinsky »

Včera jsem si ji odpoledne pustil, sice kopii udělanou z formátu wv. Pro jistotu jsem si to večer zopáknul. Z celkového pohledu na mě nahrávka působí uceleně a myslím si, že i pořadí jednotlivých skladeb na sebe navazuje. Ten kdo má rád P.G. si určitě přijde na své při první, páté a poslední - titulní písni. Jde o skladby, které by se neztratily na samostatných albech P.G. V každém případě bych tento počin nepřiřazoval k tvorbě P.G. Mohlo by to mást.
Seznam skladeb a jejich interpreti:
1. "Whole Thing (Original Mix)" (featuring Francis Bebey, Alex Faku, Tim Finn, Peter Gabriel, Karl Wallinger, Andy White)
2. "Habibe" (featuring Natacha Atlas, Hossam Ramzy, Neil Sparkes)
3. "Shadow" (featuring Juan Cañizares, Papa Wemba)
4. "altus silva" (featuring Joseph Arthur, Ronan Browne, Deep Forest, James McNally, Iarla Ó Lionáird, Vernon Reid)
5. "Exit Through You" (featuring Joseph Arthur, Peter Gabriel, Karl Wallinger)
6. "Everything Comes From You" (featuring Richard Evans, Joji Hirota, Sevara Nazarkhan, Sinead O’Connor, Guo Yue)
7. "Burn You Up, Burn You Down" (featuring Billy Cobham, Peter Gabriel, The Holmes Brothers, Wendy Melvoin, Arona N’diaye, Jah Wobble)
8. "Forest" (featuring Levon Minassian, Arona N’Diaye, Vernon Reid, Hukwe Zawose)
9. "Rivers" (featuring Vernon Reid, Marta Sebestyen, Karl Wallinger)
10. "Jijy" (featuring Arona N’Diaye, Rossy, Jah Wobble)
11. "Big Blue Ball" (featuring Peter Gabriel, Manu Katché, Karl Wallinger)

Co potěšilo, vyšlo to i na LP!
*thumbs up*

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer »

Sice jsem to vůbec neslyšel ale rovnou jsem to objednal... :)
Nebude to podobné jako Ovo?
Obrázek

Odpovědět