Queen - Jazz a New world record

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
JV
Kontaktovat uživatele:

Queen - Jazz a New world record

Příspěvek od JV »

Včera som si pri čistení akvária pustil tieto dva albumy na CD (akási digital remaster series - stálo to nejakých 300 slovenských bývalých). Stále mám pocit že tie nahrávky sú trochu kvalitatívne nevyrovnané. Niektoré skladby akoby boli nahraté tichšie, niektoré časti akoby boli "poddekové". Ale obsahovo sú to skvosty. Ja sa vždy najviac vytešujem na Mustafovy *jupi* :lol: . Môžete mi niekto, kto pozná tieto albumy, povedať či je to iba môj dojem, prípadne či je to zlý remaster, alebo to bol umelecký zámer pánov tvorcov?

vintage
Kontaktovat uživatele:

Re: Queen - Jazz a New world record

Příspěvek od vintage »

Mám digi remastery z první poloviny 90. let - převážně 70tková tvorba. Musím říct, že zvuk je bohužel hodně špatnej :-( Snad jen The Game vcelku ujde... Vlastním pak ještě na vinylu A Night at the Opera (koupenej novej v roce 93, made in England, tváří ale se jak originál z roku 1975, tak nevím...) a pak Hot Space od Suprafonu. V prvním případě je zvuk bohužel *thumbs down*, stejně jako na CD (je možný, že to je stavem desky). Hot Space jsem neslyšel deset let, tak to třeba večer napravím :-)

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown »

Nemyslel jsi spíše News of the world ?

JV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JV »

Renown: Samozrejme. Ospravedlňujem sa za chybu.

pink
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pink »

Vlastním 2 albumy od Queen ve verzích od MFSL - UDCD 568 "A Night At The Opera" a UDCD 610 "The Game". Zvukově podle mého názoru *2thumbsup*

Odpovědět