Recoil - Subhumans: průser nebo skvost?

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Recoil - Subhumans: průser nebo skvost?

Příspěvek od Zappadaddy »

Včera jsem měl možnost nakouknout do cd obchodu v Krakowské a zaslechl jsem tam útržky zajímavé hudby,znělo mi to jako Beefheart s modernějším zvukem,a protože Beefhearta mám rád tak mi bylo jasné,že se na tuto nahrávku musím podívat zblízka.Když mi prodavačka sdělila jméno titulu,byl jsem v šoku.Recoil-Subhumans zní velmi podezřele,už dávno není elektronika v mém hledáčku,tím nechci říkat,že v ní neexistují zajímavé projekty.Dle mého electronika se nedá hodnotit stejně jako hudba s klasickými nástroji a tak k této nahrávce také přístupuji.Posluchači s otevřenou myslí tuto nahrávku mohou označit za ambient- elektroniku s lidskou tváří,na druhou stranu puristé ji nazvou paskvilem.Mezi které patříte vy?Ambient-alektronický projekt Alana Wildera,bývalého člena Depeche Mode,je plný spojení s prvky blues a gospelu. Zpěv Joe Richardsona v některých částech je geniální a dle mého se hlavně on zasloužil o ten lidský prvek v té hudbě,byl to velmi dobrý tak Alana Wildera.Pro mne největším přínosem tohoto objevu je právě bílý bluesman JOE RICHARDSON,!!!!!! Tady je odkaz na JR http://www.myspace.com/joerichardsonexpress.Průser nebo skvost?Pro mne ani jedno,je to jen geniální spojení dvouch světů,elektroniky a blues.
Obrázek

hi-fi calvus
Kontaktovat uživatele:

Re: Recoil - Subhumans: průser nebo skvost?

Příspěvek od hi-fi calvus »

Subbhumans zatím bohužel nemám, ale vím o něm už dlouho.
Od Recoilu mi krom ní chybí jen jedna věc, zbytek v originále *thumbs up* Je to pro mě velký borec a každý projekt dost jiná záležitost.
Nejnovější co mám (Liquid) je taky nadupaná věcička a hraje to navíc kure.... dobře *thumbs up*
Strašně dobře se to poslouchá, vytahuji pravidelně při každém možném upgradu sterea a vždycky žasnu.
Těch placek je pochopitelně podstatně více, ale na tuhle nikdy nezapomínám, taky co mám DAC CEPHEUS, sjíždím dost často :D .
Jo a nedávno měl byt Alan v Praze, uvažoval jsem, jenže před tím měsíc zpátky jsem byl na Brendna Perryho a stálo nás to dost (tričko+ placka, cesta, dvakrát lístek) a protože nejsem politik ani zaměstnavatel, nýbrž zaměstnanec tak bohužel, jsme nejeli. Ani nevím jestli dorazil ALAN, protože to bylo v té době, co se nikde nelítalo, tak ani nevím jak to dopadlo.
Na netu jsem to už pak raději nehledal, abych nelitoval.

Odpovědět