S čím do příštího roku?

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
swenik
Kontaktovat uživatele:

S čím do příštího roku?

Příspěvek od swenik »

Tak se pánové pochlubte! :)

Většina lidí asi kalí někde na chatách, v hospodách, případně se "musí" slušně podřídit svým skvělým rodinám.. Ale kdo má možnost, jistě si něco významného pro sebe a jeho bližní pustí. *hura*

U mě to bude LP Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band a pak se uvidí.. *jupi*

Takže krásný příští rok pro všechny.. *2thumbsup*

slimak
Kontaktovat uživatele:

Re: S čím do příštího roku?

Příspěvek od slimak »

Trocha po funuse, ale predsa. My (ja, manželka, 5 ročná dcéra) sme boli na jednej akcií u kolegu z práce, stretlo sa nás tam cca 30 fajn ľudí, dotrepal sa gramofón, bedne a robili sme retropárty. Tancovalo sa, spievalo, síce sme rozbili 2 LP, ale inak bez újmy na zdraví :-)
Počúvali sme také veci ako Still- Crosby- Nash- Young, Omega a kopec iných v podobnom duchu. Stačilo aj teslácke gramo so vstavaným zosilňovačom a nejakými reprákmi-chrchlátkami.

swenik
Kontaktovat uživatele:

Re: S čím do příštího roku?

Příspěvek od swenik »

To jsi ani raději neměl zmiňovat, dvě rozbitá LP.. :lol: *headbang* Tohle by mohlo spoustu lidí pobouřit.. Musela to být fajná akcička, též bych si něco podobného nechal líbit (bez svých desek..). :) Osobně silvestr moc nemusím, ovšem se správnými lidmi je to vždycky povedená párty. Já to téma hodil, protože jsem tu četl něco podobného v minulých letech. Bohužel se nikdo nepřidal a nepřiznal, s jakou muzikou vkročil do tohoto roku. Navíc pravdou je, že téma "Co právě poslouchám" tu bylo dřív.. Jen jsem si myslel, že toto bude o něco "svátečnější".. ;)

Odpovědět