SAGA Bahaviour (vinyl) 1985

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
monte
Kontaktovat uživatele:

SAGA Bahaviour (vinyl) 1985

Příspěvek od monte »

SAGA pro mne velmi slaďoučké kafíčko i se šlehačkou, krásné měkké basy rozprostřené prostorem přenoskou Denon 103R .

Obrázek

*hura* *hura* *hura* *hura* *hura* *hura*

O kapele Sága
Kapela Sága hraje tzv. populární hudbu, kromě toho však i rock a lidovky. Vystupujeme hlavně na plesech, tanečních zábavách, firemních večírcích, ale i na svatbách či soukromých akcích. Tato vystoupení probíhají většinou v okolí cca 70 km od Kopřivnice, díky kompletnímu vlastnímu vybavení jsme však schopni zahrát kdekoli na Moravě.
Kvalitní produkci Ságy (danou hlavně výrazným pěveckým výkonem naší zpěvačky) a dobře vybraný repertoár výrazně podporuje i výkonná zvuková aparatura (až 2x1500W), která nám umožňuje ozvučit jak malé místnosti a střední sály, tak i venkovní prostory – vždy čistým a srozumitelným zvukem.
Naší předností je, že často využíváme možnosti hrát se 2 kytarami, takže skladby „kytarovky“ nebo bigbít zní opravdu věrohodně.

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Re: SAGA Bahaviour (vinyl) 1985

Příspěvek od Svensound »

Monte, v jaké gramáži to raritní LP máš? Normál, 180gr. nebo snad dokonce 200 gr.? To muší bejt masakr!!! *jupi*

monte
Kontaktovat uživatele:

Re: SAGA Bahaviour (vinyl) 1985

Příspěvek od monte »

Svensound píše:Monte, v jaké gramáži to raritní LP máš? Normál, 180gr. nebo snad dokonce 200 gr.? To muší bejt masakr!!! *jupi*

Klasika 140 gram, protože je to vydání z roku 1985, ale jak jsem psal gramáž desky nemá žádný vliv na kvalitu zvuku jen na životnost. Ty dnešní nové vydání jsou jen dokonale technicky zvládnuté, tenkrát lisovali v milionech a deska v Americe stála čtyry dolary tak se s tím nikdo velice nehrál, ale kvalita hlavně v USA dost převyšovala Evropu. Třeba za komoušů se hodně mezi lidma desky půjčovaly, já nepůjčoval a tím jsem je zachránil (většinu) jen prodával. Ještě v těch dobách byl velký ústup od těžkých desek.

Odpovědět