Sophie Zelmani - A Decade of Dreams

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
Steve
Kontaktovat uživatele:

Sophie Zelmani - A Decade of Dreams

Příspěvek od Steve »

Tak si právě dávám tenhle 75 minutový výběr z prvních 5 alb půvabné švédské zpěvačky, mapující její tvorbu z období 1995-2005. A musím říct, že je to dostaveníčko velmi příjemné. Vkusné písničky zpívané od srdce beze stopy vyvypočítavosti,
podbízivosti, přetvářky nebo kýče. Zazpívané opravdově, přirozeně a procítěně, takže tomu co předkládá mým uším, jednoduše věřím.Je škoda a s podivem, že je u nás tahle zpěvačka prakticky neznámá...No a jak to tak poslouchám,jdu vyhledat a objednat její poslední CD "Oceans And me". *thumbs up*
http://www.audio3.cz/goods.asp?gid=1281326&galery=1

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Re: Sophie Zelmani - A Decade of Dreams

Příspěvek od Aleska »

Nejen "A Decade Of Dreams", ale i další její CD jako jsou například "Memory Loves You" či "Precious Burden", "Time To Kill", "Love Affair" a "The Ocean And Me" jsou nahrané úplně stejně, prostě nádherně, tak jak jsi sám napsal
Vkusné písničky zpívané od srdce beze stopy vyvypočítavosti, podbízivosti, přetvářky nebo kýče. Zazpívané opravdově, přirozeně a procítěně, takže tomu co předkládá mým uším, jednoduše věřím.
, lépe to sám říci neumím. Také dávám *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* z pěti.

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown »

nejradši mám "Memory Loves You" a "Time To Kill"
"Ocean And Me" mne trochu zklamalo.
Sophie je populární hlavně ve Švédsku a v Německu.
Poprvé jsem to slyšel v jednom baru v Malmö. Seděl jsem tam se svými známými a tohle tam hrálo. Řekl jsem, že je to fajn hudba a ten jeden Švéd mi druhý den ráno přinesl CD "Time To Kill".
Výborná hudba, krásný projev, krásná ženská :-)

lubos karban
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubos karban »

Ahoj díky za tip SOPHIE ZELMANI fakt nemá chybu krásně se to poslouchá,prostě nádhera cd MEMORY LOVES YOU je super, ahoj LUBOŠ*thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

Odpovědět