T2 a Anyone's Daughter

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
BloodyBrick
Kontaktovat uživatele:

T2 a Anyone's Daughter

Příspěvek od BloodyBrick »

Tyto staré zapomenuté skvosty se mi zrovna před dvěma dny dostaly do mých virtuálních rukou. Jako fanda progrocku jsem se začal pídit po starých zapomenutých skvostech a musím říct, že jsem po dlouhé době opět objevil něco, co uspokojí mé hudebně vybíravé uši.

Obrázek

Skvělý poslech 41 let staré hudby. 21 minut dlouhá kompozice je přesně můj šálek kávy, stejně jako 3. skladba No More White Horses.

Obrázek

Po několikaterém dohrátí diskografie (až na některá alba) skupiny Eloy, jsem přemýšlel, zda nenajdu nějakou další starou německou progrock skupinu. No k mému překvapení jsem náhle narazil na toto album z roku 1979 (nepletu-li se). Musím uznat, že němci mají velmi zvláštní druh progrocku. AD umí setjně jako Eloy velmi dobře hrát, bohužel stejně tak hrozně zpívat. :D Ale jako posluchač přemýšlím, zda to není schválně a tak si člověk nakonec zvykne :)

Jelikož nerad chodím do nákupu hudby naslepo, tak si to prvně velmi rád poslechnu a nyní jsem rozhodnut, že si tyto dva kousky prostě musím na LP koupit.

BloodyBrick
Kontaktovat uživatele:

Re: T2 a Anyone's Daughter

Bohužel nemám tak květnatý jazyk, jako někteří ochutnávači vín, abych vám tu popsal pocity z každé skladby, ale budu na tom pracovat.

BloodyBrick
Kontaktovat uživatele:

Re: T2 a Anyone's Daughter

Jen dodám : bližší info na www.progarchives.com

Odpovědět