The Corrs, frčí na tých kráskach ešte niekto?

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Re: The Corrs, frčí na tých kráskach ešte niekto?

Příspěvek od Aleska »

Nejsi sám, mám dokonce dva jejich koncerty na DVD, v minulém roce jsem na výstavě viděl klip v provedení 7.1 a byl bez chyby - pouze to bylo nastaveno na skutečné DK, takže víc než hóoooooooooodně přebasováno a přeefektováno. Méně bývá více. Hrají hudbu kterou já rád, navíc je na ně i pěkný pohled, což potěší. Co se mi na nich nejvíce líbí je právě taková přirozenost jejich vystupování, prostě nepotřebují hrát ve spodním prádle aby davy šílely..., jak to jinak říci ? Jsou to prostě Corrs !

gabik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gabik »

Corrs jsem videl jako predkaplu v '98 pred stounama v Prahe. Tenkrat me hodne nadchli, hrali i skvely irsky instrumentalni skladby. Bohuzel, na CD je nemaji, coz je skoda (respektive nevim jak ted, ale tenkrat ne). Ale jelikoz je furt svyho casu hrali hodne v radiu, tak jsem si od nich nic neporidil. Ale jejich radiovky se mi libi. O tomto jsem vubec nemel tuseni - The Corrs + Chieftans: http://www.youtube.com/watch?v=Vtp4adNTP0Y.

Mih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mih »

Chifteans jsou super přispůsobivý a naopak. Hráli s Rolling Stones a s mnoha jínými... Jinak ty holky jsem míval rád. Teď už, no nevím.

Pajuna
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Pajuna »

Od doby, co jsem poprve videl jejich koncert zboznuji Andreu, ta jeji krasa, krehkost a pritazlivost.....mam DVD a 3 radova CD. Byly doby, kdy jsem to mlel dost casto.
Myslim ale, ze na kazdem je neco z instrumentalek, stejne jako na Chieftains. Ti jsou taky zajimavi. Treba deska k jejich 40-temu vyroci.

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

Škoda, že ubíhající léta se nedají zastavit...
Sharon Obrázek a Caroline Obrázek se vdaly a mají děti, taktéž John, takže od roku 2006 je The Corrs již minulostí...
Ne tak docela, ještě nám zůstala tolik obdivovaná Andrea Obrázek, která se sice v roce 2009 také vdala, ale jako jediná se dala na sólovou dráhu.
Možná, že to byla chyba a měla zůstat taková jakou jsme ji znali a obdivovali ve skupině The Corrs, jako perfektní představitelku irské hudby. Protože irskou hudbu zbožňuji, zakoupil jsem i její první album Ten Feet High , vydané 25.června 2007 a dostupné na Amazon.com
Obrázek
Bohužel dnes vím, že jsem udělal chybu a měl jsem více věřit recenzi na Muzikus.cz, kde v poslední větě je vše podstatné obsaženo:
Přes veškerou snahu jí však chybí větší jiskra, osobitější projev a zřetelnější vůle vybřednout alespoň sama z osidel uhlazené, nasládle líbivé pop music.
Za mne: *thumbs down* *thumbs down* *thumbs down*

pink panter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pink panter »

Nebolo by škaredé si na takých kráskach zafrčať ,celkom sa mi pozdávajú a nemuseli by ani hrať :) :) :)

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

Bacha !
Na těch fotkách zcela pochopitelně nestárnou !
Aby se vysněná použitelnost nakonec nezměnila v nepoužitelnost !
To je to samé, jako volební fotky jedné naší političky (co kdysi byla na Nově) a skutečnost, kdy jsem spatřil prostorově výraznou babku... :lol:
Člověk stejně neustále ztrácí iluze (a možná, že je to tak dobře).

Odpovědět