The War Of The Worlds

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
temnenebe
Kontaktovat uživatele:

The War Of The Worlds

Příspěvek od temnenebe »

Jelikož jsem velkým fandou Sci-Fi a mezi mé oblíbené filmové tituly patří i Válka světů od H.G.Wellse (mám celkem tři verze), tak jsem také kdysi dávno dostal od dcery dárek v podobě dvou alba na CD "Jeff Waynes Musicial Version of The War of the worlds" Děj fantasticky vypráví legendární herec Richard Burton (zemřel 5.8.1984)
Na tomto hudebním albu se podíleli přední umělci, např. Phil Lynott (který působil ve skupině Thin Lizzy), Julie Covington, David Essex, Justin Hayward a mnoho dalších. V tomto muzikálu jsou skvělé hudební pasáže ( a to když mimozemšťané mezi sebou komunikují, nebo při nezdařilém pokusu o meziměstskou komunikaci ) Je to skvělé unikátní hudební dílo, které rozhodně stojí za povšimnutí a myslím si, že tento hudební skvost není příliš známý. Původně bylo toto dílo na Vinylu (půjčil mě ho v dávné době kamarád a já si to nahrál na kotouče, jenže cívkový magnetofon leží již někoilik let zabalen ve sklepě.....) Z tohoto důvodu jsem prahnul mít tento muzikál na CD. Je skvěle digitálně remastrenováno a navíc jsou zde i 4 bonusy. Takže, pokud patříte mezi takové sci-fi nadšence, tak jako já a budete mít to štěstí sehnat toto dvou album, neváhejte !!!!
http://temnenebe.papricka.cz/c77w9vphh6sxj4k/

noaid
Kontaktovat uživatele:

Re: The War Of The Worlds

Příspěvek od noaid »

CD verzi jsem neslyšel, ale SACD v multikanále ano a byl to zajímavý zážitek. I dle http://www.sa-cd.net/showtitle/3122 je sacd verze o kus dál než CD či LP.

temnenebe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od temnenebe »

Zatím jsem neměl možnost ve formátu SACD si něco poslechnout.

Teti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teti »

Ja to mam 2x na LP, CD hires download an ted i War of the worlds new generation.

temnenebe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od temnenebe »

Tak "War of the worlds new generation", by mne docela dost zajímalo.

temnenebe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od temnenebe »

temnenebe píše:Tak "War of the worlds new generation", by mne docela dost zajímalo.
Tak jsem již i tuhle verzi, konečně slyšel. Musím konstatovat, že i když je vše stavěno na stejném základu, jako originál, je to něco zcela odlišného. Je to překvapující, ale skvělé.

Gothalgo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gothalgo »

mam na predaj na 2xLP excellentny stav s nadhernym bookletom :) kontakt gothalgo@gmail.com

Odpovědět