TV Rebel

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
PetrD
Kontaktovat uživatele:

TV Rebel

Příspěvek od PetrD »

Tak to jsem nekouřil *taktone* I když už je znám nazpaměť a vše co vyšlo na blu-ray mám, přesto jsem si jen tak velebil u telky a užíval si na TV Rebel koncert Yes. Užíval, užíval . . . a pak to přišlo *headbang* Už i do takovýchto koncertů vkládají reklamu :shock: V první chvíli jsem si říkal, že když už jsem se naladil, vytáhnu tu placku a pojedu z blu-ray (Live At Montreaux z roku 2003), ale to překvapení a nasranost zvítězila, vypínám a jdu spát. Viděl jsem koně blejt, hada chcát . . . ale tohle je na mě opravdu moc *headbang*
PS: 22:45 . . . a další reklama :shock: Vzpomněl jsem si na koncert Genesis, který dávali za komančů jako seriál :evil:

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: TV Rebel

Příspěvek od fox »

Nic není zadarmo. :)
Michell Gyrodec/Orbe,SME V,Lyra Delos,RCM,step up trafo MgBeran,Esoteric DV60,Stream box RS,Music First Audio,Audia Flight 100 MK4, Red Wine Audio,Tannoy Turnberry GR+ST100,Acoustic Revive,WBT ...

PetrD
Kontaktovat uživatele:

Re: TV Rebel

Příspěvek od PetrD »

fox píše:Nic není zadarmo. :)
Souhlasím, ale srát reklamy do koncertů :o :shock:
Na TV čučim jen opravdu velmi zřídka (mám ji z 99% jako zobrazovač pro svůj Azur 752BD ;) ), i ty koncerty mají většinou nekoukatelnou kvalitu, jen jsem se prostě po dlouhé době uvelebil před telkou a . . . prásk :cry: Samozřejmě, že bez reklam nebude ani to ostatní, jen mě to prostě v tu chvíli příšerně nakrklo :evil: Hned, jak mi to čas dovolí, "dokouknu" to z BRD *thumbs up* . . . a ať mi celý Rebel houpne na hřbet ;)

Odpovědět