Nostalgie (?)

Řešení akustiky poslechové místnosti, akustické panely, basové pasti.
boxer

Nostalgie (?)

Příspěvek od boxer »

Doma se mi dostal do ruky starý výtisk Sterea a Videa 10/IV 1996.Tak jsem si ho opět prolistoval a musím znovu uznat,že tehdá byly časopisy sakra jinak vedeny. Byl z toho cítit úplně jiný duch než z dnešních "reklamních" plátků.

Chtěl bych se podělit o článeček o nahrávacích studiích. Komentáře se zříkám,úsudek si každý nechť laskavě udělá sám.
Pak tam dám 2 tabulky svýsledky testů CD přehrávačů do 10 000 Kč a pak integrovaných zesilovačů do 11 000 Kč.
A perlička na závěr. Kdože nám ty integráče hodnotil? 8-)

Obrázek

boxer

Re: Nostalgie (?)

Příspěvek od boxer »

Obrázek

boxer

Příspěvek od boxer »

Obrázek

boxer

Příspěvek od boxer »

Obrázek

boxer

Příspěvek od boxer »

Obrázek

boxer

Příspěvek od boxer »

Obrázek

boxer

Příspěvek od boxer »

Obrázek

boxer

Příspěvek od boxer »

Obrázek

boxer

Příspěvek od boxer »

Obrázek

boxer

Příspěvek od boxer »

Obrázek

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

Boxere, to není
Nostalgie (?)
, to co tam je napsáno o akustice a jejich pohledu na kabeláž, výkon zesilovačů, prostorový zvuk, nebo vztah LP/CD, či woodoo udělátka je pravda, která by měla být tesána do kamene...

Ten test CD přehrávačů a integráčů mně spíše naplňuje smutkem, co bylo firem v HiFi a co dnes není...
Navíc je to test v tehdy "zaplatitelné" kategorii a já mu věřím, protože je všeobecně znám jejich náhled na NAD a přesto dostal v kategorii přehrávačů jako jediný plný počet bodů, byť nezvítězil. Ale každý test je pouze jen a jen subjektivní pohled hodnotitele a víme dobře, že někdo rád holky, jiný zase vdolky. Prostě všem se nezavděčíš a "perličky" z testů lze dohledat na Slovanetu, někdy u nich řvu smíchy.

JJR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JJR »

citát: "Úplně stačí měděná licna s dostatečným průřezem". Tak to bych fakt někde vytesal :lol: A pak na těch nahrávkách nacházíme jen chaos z jednoho místa *thumbs down*
P.S. a jak už řekla stará Škopková "A celej svět bude koukat, co my Češi jsme zač".

boxer

Příspěvek od boxer »

A pak na těch nahrávkách nacházíme jen chaos z jednoho místa

Jsi si jistý,že to myslíš vážně?

boxer

Příspěvek od boxer »

Pozorný čtenář si ve třetím scanu všiml věty,že ...O akustice poslechových místností víc v SV 2/94....

Tak jsem pro vás našel a oscenoval. Myslím,že každý povinně stáhnout.

Pak mám pro vás pojednání o kabelech a pak vyjádření nestora J.Jandy k tématu živá a reprudukovaná.

boxer

Příspěvek od boxer »

Obrázek

Odpovědět