Casea Orion lite - D/A převodník

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
Bery
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Bery »

Uf! Na filmy? Já už před léty oddělil audio od hifi... Domácí kino je však taková Popelka, hodnotou menší, než můj repro kabel :lol: .
Ale poradím ti tedy něco jiného: počkej si na Orion v plné verzi, ten bude mít hardwarovou akcerelaci.
Ale více a lépe ti asi odpoví na Casea.eu, dle mé zkušennosti jsou tam všici user-friendly.

Odar

Příspěvek od Odar »

Ked som DACan kupoval, chcel som riesenie, ktore vyuzijem aj pri filmoch a koncertoch.

Bery
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Bery »

*offtopic*
Odar píše:Ked som DACan kupoval, chcel som riesenie, ktore vyuzijem aj pri filmoch a koncertoch.
Ty Odare,
krom hifi se zajímám i o lidskou mysl a smysly, které ji živí... Zkrátka, sledoval si někdy koncert, či film a zároveň hodnotil kvalitu poslechu? Mě to v drtivé většině případů vycházelo tak, že sleduju děj filmu, či um hudebníků, ale v tu chvíli neřeším kritický poslech. Ta mysl je stržena očním vjemem.
Pokud sleduješ okem, co se děje na obrazovce/plátně, tak nevěnuješ pozornost (neříkám že neslyšíš) kvalitě zvukového záznamu.
To vědomí může být jen na jednom místě.

Já kino oddělil od hifi a to bylo pro kino i pro hifi to nejlepší, co jsem mohl udělat - přestaly kompromisy.
Zbytek tě poprosím do SZ, ať to neřešíme tady.

slimak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slimak »

Bery píše:*offtopic*
To vědomí může být jen na jednom místě.
Odar je IT odborník, má implementovaný multitasking *hura*

Bery
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Bery »

Ještě se musím pochlubit, já osobně do svého hifi pokojíčku, pořídil jsem - Orion v černé verzi. Konečně jsem se dostal k tomu, abych krasavce nafotil.

Obrázek

knopi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od knopi »

Moc hezký. Taky se mi víc líbí jejich černá je taková elegantnější podle mě. Škoda ještě toho chasis kdyby bylo leklejší třeba jak to má Accu, Meitner, na highendu jsem viděl Orion Synchro ve stříbrné a chasis bylo sice malinko lesklejší než to předešlé, ale stále spíše do sametova. A ještě ty šroubky aby byly zapuštěný. No, ale to jsou detaily že jo :lol: paž ten přední panel je *thumbs up*

Rob
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rob »

a jak se teda liší Sirius II synchro (tedy Cepheus mk2 Synchro ) proti tomu Orion Lite? není to jedno a totéž? tedy vevnitř je Sirius Syncro. popiš prosím technické rozdíly a rozdíly ve zvuku, když píšeš, že máš s oběma zkušenost, díky

Filip Kolinsky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip Kolinsky »

Rob píše:popiš prosím technické rozdíly a rozdíly ve zvuku, když píšeš, že máš s oběma zkušenost, díky
*thumbs up*

knopi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od knopi »

Z těch dostupných informací by měl být Orion nový produkt, kterým se chce Casea ubírat tzn. produkt na kterém se podílelo vícero lidí (konstruktér, muzikanti, lidi co navštěvují koncerty, IT atd. ) a nejen aby to dobře měřilo, ale také lazeno podle živých nástrojů.. A technická stránka to je asi otázka pro výrobce..

Odpovědět