Jakou zvukovou kartu do PC?

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
Basstl
Příspěvky: 95
Registrován: 09 srp 2009 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou zvukovou kartu do PC?

Příspěvek od Basstl »

Já si naopak myslím, že škodlivé jsou tvoje kecy o ničem!!!
CW je špičkovej hájend, žádná pozérská, předražená značka!!
Nejdřív to vyzkoušej a pak měj kecy...

Basstl
Příspěvky: 95
Registrován: 09 srp 2009 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou zvukovou kartu do PC?

Příspěvek od Basstl »

dawsoo píše::mrgreen: Kde pak jsi parťáku z mokré čtvrti slyšel v přímý srovnání s něčím přes kilo a na jakým řetězci a budkách? Ta vaše partička mě poslední dobou vážně začíná vážně bavit :D Tyhle blafy si piště na "basstlwebech" jako je slováč nebo audioweb (pokud už tě tonik milosrdně odbanánoval) tady se obávám že na tyhle silný kecy není moc nikdo zvědavej.Guerilla marketing už jsme tu několikrát měli a nikoho to moc nebavilo. Je to až moc průhledný hošani ty vaše testy v ustálené sestavě,kolik máš u chlapců slevu?
Není to tak dlouho Davide, co jsi vychvaloval do nebe TT DAC, pak jsi přešel na Caseu a taky jsi chválil a doporučoval.
Tak si prosím nech ty kecy o marketingu.
CW je minimálně o třídu lepší. Když vím o něčem, že to je dobrý, tak to pochválím.
Nemám potřebu si tady honit triko...

Basstl
Příspěvky: 95
Registrován: 09 srp 2009 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou zvukovou kartu do PC?

Příspěvek od Basstl »

Žádám o smazání mých příspěvků.
Dovolil jsem si doporučit českou značku a to se na zdejším "fóru" evidentně nesmí.
Lidská závist je svině...

kite19
Příspěvky: 842
Registrován: 15 říj 2013 18:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou zvukovou kartu do PC?

Příspěvek od kite19 »

Basstl: Ten tvoj súboj bez nepriateľa je trošku úsmevný, ja osobne nerozumiem odborným veciam, ale čítam tieto témy informačne, na základe spôsobu argumentácie rozlišujem "kde je sever" a v tomto prípade sa ti strelka kompasu otočila chrbtom. Tvrdíš že CW je high end, dobre pre niekoho možno áno a aj konečné riešenie, ale USB rozhranie je nedoriešená záležitosť a napriek tomu, že odborne som nula viem o USB rozhraní svoje. Toto rozhranie má chyby a hájend , a ani od CW(v rámci ich investícií do vývoja)to neodstráni. Chlapi hádka nie je rada. Basstl ak máš rád CW, tak akceptuj ich chyby a nikomu nevnucuj, že sú riešením, lebo nie sú.
Vole, mám doma Technics a som spokojný, napriek tomu, že to hájend nie je, som spokojný poslucháč dobrej hudby. Pre mňa sú nové rozhrania len ďalšie vyhodené peniaze za škatuľku v hájend obale, ktorá potláča "kurvenie" zlého záznamu zvuku :D
Reklama bude vždy reklama ! Toto je fakt, lebo len ARIEL perie do biela, akurát na bielich trenírkach zostáva hnedý pásik, ale predávať treba.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti