OPPO BDP-103 a 105

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
Uživatelský avatar
drfish
Příspěvky: 1405
Registrován: 17 pro 2012 17:16
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: OPPO BDP-103 a 105

Příspěvek od drfish »

Taky bych do kompu už nešel, i když jsem původně chtěl jít. Tyhle mašiny (mám AZUR 751BD) ať Oppo či CA poskytují tak špičkový, bezhlučný a vzhledově lahodící servis, že v podstatě nahradí PC. Jediné co ještě musím v PC dělat, je občas stáhnout titulky a přejmenovat je dle názvu filmu, aby je přehrávač načetl. U hudby nemusím dělat nic, prostě to pustím a jedu *palec*

radek77
Příspěvky: 43
Registrován: 20 úno 2013 18:39
Kontaktovat uživatele:

Re: OPPO BDP-103 a 105

Příspěvek od radek77 »

Tyrr píše:v USA stojí to oppo stejně jako zmíněný M-DAC u nás (1200USD), takže si ho nejspiš dovezu odtama...
What's the Difference Between US and Euro-spec BDP-105s?

According to Jason Liao, Oppo's chief technology officer, the US and Euro-spec BDP-105's are very similar, but with these small differences:

The EU model has Blu-ray region B and DVD region 2 compatibility.
The EU model conforms to CE safety standards (where the US model conforms the UL standards).
In the EU model the default video mode is PAL at 50Hz (as compared to NTSC for the US model).
Power supplies for the EU models are preset for 230V.
In the EU model the default for analog outputs is fixed-level (where the default for analog outputs in US models is variable level).
Jason Liao also adds that, "Among the streaming apps, so far YouTube, Picasa and Netflix are useable in Europe. Netflix is adding service to European countries gradually, and users will be able to use the app when Netflix starts to provide service in their country. We are also working with BBC to add BBC iPlayer but that has not been completed yet. Once completed it will be available to European customers. It will not be available for the US version."

Uživatelský avatar
Tyrr
Příspěvky: 50
Registrován: 21 dub 2011 13:54
Kontaktovat uživatele:

Re: OPPO BDP-103 a 105

Příspěvek od Tyrr »

O tom samozrejme vim, ale ani jedna z tech zminenych veci neni problem...

Upravu na multiregion neni problem tady nechat udelat a vsechny ostatni body jsou pouze o vychozim nastaveni pristroje, neni tomu tak, ze by pristroj pozadovane funkce nemel.... ;-)

Edit: Kdyz si to znova ctu, tak krome zmineneho zamku na DVD a BD regiony mi celej ten odstavec prijde jako zvast na odrazeni neznalych lidi od nakupu pristroje v USA, za ucelem ochrany vydelku zdejsich vydriduchu :)

Uživatelský avatar
drfish
Příspěvky: 1405
Registrován: 17 pro 2012 17:16
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: OPPO BDP-103 a 105

Příspěvek od drfish »

Takže dovozem ze Států bys teoreticky mohl ušetřit 10 tisíc? Jo ještě clo, vlastně...kolik by to tedy dělalo, máš to zjištěné?

Uživatelský avatar
Tyrr
Příspěvky: 50
Registrován: 21 dub 2011 13:54
Kontaktovat uživatele:

Re: OPPO BDP-103 a 105

Příspěvek od Tyrr »

No jako nejlepsi je si to odtamtud privezt osobne, priplatis si sice za zavazadlo navic, ale to je podstatne levnejsi, nez to poslat leteckou postou (70USD za zavazadlo vs. cca 190USD za postovny s pojistenim). Nemám zkušenost s proclíváním věcí v osobních zavazadlech, takže netuším, jestli se dá vyhnout kontrole a placení, nicméně pokud by to sem šlo poštou (=CLO je pak jasné) tak zaplatíš DPH 20% plus podle sazebníku 1% CLO z CELKOVÉ částky (cena přístroje + poštovné) plus automaticky ješte asi stokorunovej manipulák ČP. Takže podle mě jediný na čem se dá reálně uspořit je to fakt hodit v USA do kufru a letět s tím, protož když si to necháš poslat, vychází mi celková cena kolem 32,5k CZK a to v tom není ta úprava na Multi-region a nemáš samozřejmé záruku, do toho už bych nešel. Přitáhnout to za 1200*19,60=23,5kCZK to bych to klidně i risknul bez záruky, ale jestli dáš 33 nebo 39 a nemusíš se o nic starat, tam už je to podle mě jasný...


Uživatelský avatar
drfish
Příspěvky: 1405
Registrován: 17 pro 2012 17:16
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: OPPO BDP-103 a 105

Příspěvek od drfish »

Takže při nejbližším letu za strýčkem do Ameriky napytluju přehrávače a hurá domů dělat Santa Clause :lol:

radek77
Příspěvky: 43
Registrován: 20 úno 2013 18:39
Kontaktovat uživatele:

Re: OPPO BDP-103 a 105

Příspěvek od radek77 »

Co jsem se díval, tak není asi ještě dořešenej hack na multiregion BD. Pouze DVD

Uživatelský avatar
Tyrr
Příspěvky: 50
Registrován: 21 dub 2011 13:54
Kontaktovat uživatele:

Re: OPPO BDP-103 a 105

Příspěvek od Tyrr »

radek77 píše:Co jsem se díval, tak není asi ještě dořešenej hack na multiregion BD. Pouze DVD
Nevim jak na BDP-105 ale na 95tku naprilad Excelia mela primo v nabidce region free i code free verzi bez jakyhokoli doplatku (evokovalo to ve to, ze nemaj kusy primo od OPPO, ale od nejaky aftermarket firmy, protoze napr na amazonu to bylo celkem bezny).

Edit: Zběžně jsem mrknul na net a DIY mody jsou už k sehnání...


Uživatelský avatar
Tyrr
Příspěvky: 50
Registrován: 21 dub 2011 13:54
Kontaktovat uživatele:

Re: OPPO BDP-103 a 105

Příspěvek od Tyrr »

radek77 píše:Nebyla by tohle taky cesta?
http://www.amazon.co.uk/OPPO-BDP105EU-B ... 075&sr=8-2
*thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* Dobrá práce, když jsem se díval naposled před pár měsíci, tak ho neměli... Tohle je jednoznačná volba :)

EDIT: Nejde to nechat poslat k nam... Bude potřeba se dohodnout individuálně s prodejcen (Peter Tyson Online)...

radek77
Příspěvky: 43
Registrován: 20 úno 2013 18:39
Kontaktovat uživatele:

Re: OPPO BDP-103 a 105

Příspěvek od radek77 »

já tam jenom viděl že do EU posílá, dál už jsem nepátral. Ale však vono to nějak půjde :)¨

edit: jo, tak on posílá do EU jen knížky atd, to bude fakt na dotaz

edit2: zkouším to přímo z jeho stránek, zatím to končí hláškou "Sorry, we do not deliver online orders to Czech Republic."
Poslal jsem mu mail s dotazem

Uživatelský avatar
Tyrr
Příspěvky: 50
Registrován: 21 dub 2011 13:54
Kontaktovat uživatele:

Re: OPPO BDP-103 a 105

Příspěvek od Tyrr »

Napis pak, jak jsi pochodil...

radek77
Příspěvky: 43
Registrován: 20 úno 2013 18:39
Kontaktovat uživatele:

Re: OPPO BDP-103 a 105

Příspěvek od radek77 »

Je to bordel, v tom kapitalismu

Kód: Vybrat vše

Hello,

Thanks for the enquiry, I am afraid we are not set up to ship outside the UK. We can deliver the product to any mainland UK address if you have someone to forward it to you.

Kind Regards,

Matthew.

Uživatelský avatar
Tyrr
Příspěvky: 50
Registrován: 21 dub 2011 13:54
Kontaktovat uživatele:

Re: OPPO BDP-103 a 105

Příspěvek od Tyrr »

Vskutku nejsem prekvapen... 2x jsem ho uz ale zahlidl na audio-marktu za 1199,-EUR coz sedi, upravu uz mel...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti