Předzesilovač HYPA300SE

Co si doma sami stavíte, pájíte - reprobedny, zesilovače, gramofony atd.
Quart
Kontaktovat uživatele:

Předzesilovač HYPA300SE

Příspěvek od Quart »

Projekt předzesilovače HYPA300SE dospěl do slibovaného konce. Takto se nám to povedlo: http://www.customworks.cz/hypa-300se/

Snažili jsme se přinést zajímavý předzesilovač jak s perfektním zvukem, komfortním ovládáním i elegantním designem. Já jako jeden z tvůrců, tak i Hynek, jsme s dosaženým výsledkem nadmíru spokojeni. Určitě oceníte kvalitu poslechu, za kterou se HYPA300SE nemusí stydět ani při porovnání s dražšími přístroji. Věříme, že příjemný zvukový charakter a přednes předzesilovače osloví mnoho audiofilsky cítících lidí, kteří si chtějí hudbu opravdu vychutnat.

Naším cílem bylo přinést na svět kompletní stavebnici špičkového předzesilovače, nevyjímaje kompletní přístrojové skříně s elegantním designem. Doufám, že nám všichni prominou určitou časovou prodlevu, nyní víte, čím byla způsobena.

Tímto chci oficiálně poděkovat za špičkovou práci na HYPA300SE Hynkovi Čermákovi a za velmi čistý a decentní design Janu Vrančíkovi a Ing. Miroslavu Takacsovi (www.dimmensio.sk). Samozřejmě děkuji i za ostatní návrhy a cenné myšlenky spojené se spuštěním tohoto kompletního celku. Nemohu také zapomenout na mnoho dalších lidí z fóra (kazzatel, danhard, PMA), kteří přispěli svými cennými radami, díky nimž jsme mohli projekt HYPA300SE dovést do zdárného konce.

Od 17.7. 2010 do 23.7. 2010 jsem na dovolené, jakékoliv otázky a požadavky velmi rád zodpovím po mém návratu a to výhradně emailem. Případní zájemci o náš předzesilovač HYPA300SE mají čas se rozhodnout do 6.8. 2010, kdy bude poslední den uzávěrky objednávek pro první kolo projektu.

Děkuji za Vaší přízeň,
Pavel

daliborr
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Předzesilovač HYPA300SE

Příspěvek od daliborr »

Nádherný předzesák. Ale nevidím korekce. I ten nejlepší předzesilovač z 80 let má korekce. Korekce jsou sakramencky potřeba. Už slyším mnoho hifistů ,to je blbec co poslouchá cink bum. Korekce jsou hodně potřeba a hotovo. *hura*

Quart
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quart »

Děkuji za velmi přínosný příspěvek.

Quart
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quart »

Připomínám, že zítra je uzávěrka pro první kolo objednávek předzesilovače HYPA300SE :-)

Quart
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quart »

Proběhla úprava stránek změnil se i link: http://www.customworks.cz/preamplifiers/

Quart
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quart »

Včera kolem 3hodiny mi byly desky doručeny. Dnes už mám osazeny a oživeny první kousky. Zítra posílám moduly pro osazení Hynkovi abychom na více kusech ověřili, že je vše OK.
Veškeré info ohledně distribuce sdělím do emailu.

HYPA300SE
Obrázek

P.R.C. Mk2
Obrázek
LED pro představu jen nastrčeny
Obrázek

Přepínač vstupů - chybějící cinche dorazí v polovině září, proto není kompletně osazen. Finální kousek umí funkci "bypas": Při vypnutém přístroji je propojen první vstup a první výstup napřímo – bez zisku. Vhodné například pro propojení domácího kina a sterea bez přepojování kabelů.
Obrázek
Obrázek

A můj pomocník nakonec ;)
Obrázek

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

Toho tvýho pomocníka ti závidím.
Měl jsem také hnědého pudlíka Zuzanku, vydržela se mnou 16 let - a když na mne doma (náhodou) nemluvily ani dveře od skříně, tak mne vždy vítala a radostí a láskou.

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

Není DIY jako DIY, ale toto se povedlo:
předzesilovač
Obrázek
a koncový zesilovač
Obrázek

Gratuluji !

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

A jako k čemu???

hcrevize
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hcrevize »

Jelikož sem konečně dobastlil generátor obdélníku se strmými hranami tak sem taky dávám "povinnou disciplínu" obdélník 100kHz bez vstupního kondíku na zem, 1V/díl, 100kHz, zátěž 620 ohm.
Obrázek

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

pasul píše:A jako k čemu???
Ježíši, já zapomněl !
Vždyť na tom není zlato a vaginální červeň, aby se to zasloužilým HighEnd HiFistům líbilo !

TomasT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasT »

Aleska gratuloval tvurcum CAD systemu a renderovacimu softu -)) Taky firme clearaudio ktera ma tento design uz nekolik roku. Staci juknout na http://www.clearaudio.de

Quart
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quart »

Aleši díky za pochvalu. Jsem rád, že se líbí. Všem se ale zavděčit nelze.

Šest statečných Obrázek

Obrázek

Nedalo mi to HYPÍky nevyfotit ještě za světla ;-)

Obrázek

Obrázek

A jedna při nástupu Obrázek
Obrázek

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Aleska píše:
pasul píše:A jako k čemu???
Ježíši, já zapomněl !
Vždyť na tom není zlato a vaginální červeň, aby se to zasloužilým HighEnd HiFistům líbilo !
[EDIT by Rowing] ....

Koukám, že pole DIY konstruktérů narůstá do nebeských výšin. Za chvíli to bude více než potencionálních zákazníků. :lol:

Ale jinak přístroj je to krásný. To jo. *thumbs up*

Odpovědět