Sháním tipy na banánky, popř. lopatky Nej cena/výkon

Co si doma sami stavíte, pájíte - reprobedny, zesilovače, gramofony atd.
Pavel Diok
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sháním tipy na banánky, popř. lopatky Nej cena/výkon

Příspěvek od Pavel Diok »

Má zkušenost s Looky, byl jsem první, který je v ČR prodával i mistr Paolo je ode mě kupoval, dokud se sám nevesral do firmy HGA a teď ji všude nabízí. Jsou to konektory vyrobeny v Číně a hodí se pouze na jedno nebo dvě zastrčení do zdířky, protože při častějším použití se stane ta nemilá věc, že trn zůstane v zdířce a zbytek na kabelu a to pak už nikdy nedrží pohromadě. Banánky Oyaide jsou z jednoho kusu, ale cena je někde úplně jinde, takže se nehodí pro levné aplikace.
Hifi Studio Panský dvůr

paolo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paolo »

Pokud Pavle neumíš vzít na sklad víc jak 20ks, tak sem raději nepiš. A to nemluvím jen o konektorech. Nasranej můžeš být tak sám na sebe. Já tu do zadku nikomu lézt nebudu. A schazovat tebe a tvé věci, to rozhodně nebudu. Krize je všude. Nejen u tebe.
Rothaudio

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

Nejlepší zkušeností mám s propojením kabel - bedna natvrdo, přímo dotáhnout šroubovacími svorkami. Jednou za půl roku očistím vodiče lihem a nakonzervuji olejíčkem VDH. Zkoušel jsem i WBT. Naprudko se mi to ale zdá nejlepší a taky je to nejlevnější. Navíc odpadá zbytečný mezičlánek.
Michell Gyrodec/Orbe,SME V,Lyra Delos,RCM,step up trafo MgBeran,Esoteric DV60,Stream box RS,Music First Audio,Audia Flight 100 MK4, Red Wine Audio,Tannoy Turnberry GR+ST100,Acoustic Revive,WBT ...

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie »

Ad Bubuxin:

Tuhle jich mají po k...t,ale zdá se mi to jako spotřebka,přestože z dálky vypydyjí jako WBT:
http://www.studioline.cz/?lang=cz&eshop ... oducer=143

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie »

Tak to jsi mě potěšil.Ceny jsou velmi příjemné.

bubuxin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubuxin »

jirie, máš pravdu. AEC je obyčajný konektor a nie odpadný produkt vesmírneho programu.

hřebík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hřebík »

fox píše:Nejlepší zkušeností mám s propojením kabel - bedna natvrdo, přímo dotáhnout šroubovacími svorkami. Jednou za půl roku očistím vodiče lihem a nakonzervuji olejíčkem VDH. Zkoušel jsem i WBT. Naprudko se mi to ale zdá nejlepší a taky je to nejlevnější. Navíc odpadá zbytečný mezičlánek.
Díky všem, nakonec volím toto řešení. Už jsem to tak měl, akorát jsem koupil nové kabely, připojím je znovu tak.

Piskot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Piskot »

Toto vlákno je o nej banánkách / lopatkách, poměr/výkon/cena. Takže nej seženete na ebay např http://electronics.shop.ebay.com/i.html ... m270.l1313 Používám ty Nakamichi a mám to za babku. To, že je zde nakupuje a prodává hodně našich prodejců a prodává je za předražené ceny je věc druhá. Je to jen na vaší volbě. Pro puristy to asi moc nebude, ale běžnému hifistovi a příznivci lepšího ozvučení dom. kina to vadit nemusí. A nebojte se jsou to dostatečně robusní banánky. Ale o výdrži a kvalitě materiálu vám asi nikdo nic nesdělí, ostatně vzhledem k ceně bych to asi neřešil.

Xhibit
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Xhibit »

Přesně tak, používám taky k plné spokojenosti nakamichi. Balení 24ks vyšlo na cca. 500kč ,doprava z hongkongu zdarma. Konstrukcí vypadají přesně jak ten seec co je obrázek výše. http://cgi.ebay.com/24-PCS-Nakamichi-BF ... 255ef32eee

Odar

Příspěvek od Odar »

Daju sa kupit aj tu http://www.nakamichiplug.com/ Mam s nimi dobre skusenosti.

Odpovědět