Diana Krall Wallflower

Hudba, která se Vám líbí a doporučili byste ji k poslechu
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 1741
Registrován: 08 úno 2011 13:06
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Diana Krall Wallflower

Příspěvek od PavelDosko »

oldear : LP
Verve Records ‎– 602537905928 + Flac 24/96 HDTracks ...

Bazi : mozna to tak neslysim sam ... http://musicserver.cz/clanek/49723/dian ... allflower/

ale je to fuk, mne jen zarazilo ze z tvorby DK vyzdvihujete prave toto album

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Diana Krall Wallflower

Příspěvek od PMA »

To album mam, je dost silne dynamicky zkomprimovane. Lidi uz pomalu jiny typ zvuku neznaji ...
Pavel Macura Audio

Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 194
Registrován: 14 říj 2010 15:48
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Diana Krall Wallflower

Příspěvek od timcs »

Spolu s Glad Rag Doll sú to jej najslabšie vydania. Pre mňa jednoznačne najlepší abum je menej známy Only Trust Your Heart.

Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 1741
Registrován: 08 úno 2011 13:06
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Diana Krall Wallflower

Příspěvek od PavelDosko »

presne + Live In Paris

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Diana Krall Wallflower

Příspěvek od PMA »

Only trust your heart je ještě "normálně" nahrané, 1995 GRP records. Další alba na Impulse a na Verve už jsou víc dynamicky zkomprimovaná a zvuk jde do obecné výstavní "líbivosti". No a ta poslední to už je klasická komerční zvuková bída. Kdo dnes neposlouchá klasiku nebo některá menšinová jazzová vydání, tak má v podstatě na zvuk smůlu, je to tak do metra nebo do auta, žádná hájend reprodukce to už nezachrání.
Pavel Macura Audio

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6640
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Diana Krall Wallflower

Příspěvek od dadaft »

.
Naposledy upravil(a) dadaft dne 03 pro 2017 19:03, celkem upraveno 1 x.

Bazi 36
Příspěvky: 1133
Registrován: 04 lis 2017 16:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Diana Krall Wallflower

Příspěvek od Bazi 36 »

Tak to ocenění za zvuk zřejmě dostalo album kvůli tomu,že je totálně zprasené!!! Navíc jsem se mylně domníval,že se mi cédo líbí,ale po tom,co jsem si zde přečetl,ho jdu rozlomit a vyhodit do koše......nemohl by mi někdo doporučit nějakou skutečně dobrou hudbu? Naučil bych se jí poslouchat i kdybych u toho měl trpet.

Oldear
Příspěvky: 1451
Registrován: 23 kvě 2017 17:58
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Diana Krall Wallflower

Příspěvek od Oldear »

""Only trust your heart je ještě "normálně" nahrané, 1995 GRP records."" Tento rok není informace vztažená jen k této desce. To je obecně známý fakt a rok 1995 byl tím přelomovým, kdy se začaly hromadně takto prznit CD - bohužel.

Pokud se tady píše o albu Diana Krall: Wallflower, je třeba specifikovat z jakého zdroje. U LP a SACD to neslyším, ale mohu se mýlit, nemám to nějak naposlouchané a není to úplně šálek mé kávy. Je to záležitost manželky. CD nevlastním, už je kupuji minimálně.

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6640
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Diana Krall Wallflower

Příspěvek od dadaft »

No, nedalo mi to, a projel jsem všechny desky Diany Krall na Spotify --- podle DR databáze http://dr.loudness-war.info/album/list? ... all&album= má většina z nich slušný DR kolem 12.

Album Only Trust Your Heart je nejstarší, které je dostupné, a musím říct, že má PMA pravdu -- Live in Paris, Quiet Night nebo nové Turn Up the Quiet jsou celkem fajn................ ale Only Trust Your Heart je fakt zvukem úplně jinde než všechna ostatní, co tam jsou -------- a to o parník.

Takže beru zpět svůj předchozí příspěvek a dávám za pravdu PMA.

JV
Příspěvky: 1359
Registrován: 08 říj 2008 07:36
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Diana Krall Wallflower

Příspěvek od JV »

Nakoniec som toto CD (Wallflower) dal pod stromček manželke. Počul som ho zatial zo dva krát.
Čo sa zvuku týka je to taký štandard. Celkom počúvatelné, ale nemôžem tvrdiť že by ma niečim nejak extra nadchol.
Obsahovo sa mi to celkom páči - pekné verzie niektorých skladieb, obzvlášť ma potešili veci od Eagles. Zopár skladieb mi nič nehovorilo a ma aj trochu nudilo.
Ako celok to hodnotím kladne. *thumbs up*

Bazi 36
Příspěvky: 1133
Registrován: 04 lis 2017 16:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Diana Krall Wallflower

Příspěvek od Bazi 36 »

Bazi 36 píše:
07 lis 2017 07:49

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host