Furutech High End Fuse - pojistky

Různé udělátka typu hroty, antivibrační podložky, hifi racky a další pomůcky pro lepší zvuk a vzhled
Odpovědět
Oldear
Příspěvky: 1471
Registrován: 23 kvě 2017 17:58
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Furutech High End Fuse - pojistky

Příspěvek od Oldear »

bh69
Chtělo by to z Tvé strany více pokory a trochu přibrzdit. Když pominu, že na joudu se "smartfounem" tady na Hifi foru celkem není nikdo zvědavý, tak bys alespoň mohl respektovat téma a vyjadřovat se k tématu vlákna z pozice vlastních praktických zkušeností.
Prostě jednoduše: vyzkoušel jsem a rozdíl slyším, či neslyším. Jak jednoduché.

Kecy typu, že nikdo nemůže slyšet si strč za klobouk a nebo sem vůbec nelez, popř. svoji skepci vyjádři, ale fakt stačí jen jednou a ne to tady tlačit pořád dokola. Nikdo na to není zvědavý, pouze praktické zkušenosti, ať už pozitivní, nebo negativní, mají nějaký význam. To žvanění tady právě provozuješ Ty a ostatní "opakující se" skeptici.
Buď tak laskav.

Steve
Naprostý souhlas.


skypi
Příspěvky: 289
Registrován: 12 čer 2009 20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Furutech High End Fuse - pojistky

Příspěvek od skypi »

jimmi píše:
17 led 2020 17:10
Ak to BVa nepochopil ja som skušal a skušam funkčné poistky nie prepálené. 8-)
A ako popierali donedavna aj "technici" a laici vvplyv sieťového kábla na zvuk tak teraz si robia posmech aj na HIFI poistky. :roll:
Tak specielně u Tebe mám silné podezření, že je to úplně jedno, jestli je taková Furutech funkční nebo přepálená, protože si to stejně úspěšně "vypocituješ" , jak to hraje super... :D

skypi
Příspěvky: 289
Registrován: 12 čer 2009 20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Furutech High End Fuse - pojistky

Příspěvek od skypi »

Oldear píše:
17 led 2020 19:46
bh69
Chtělo by to z Tvé strany více pokory a trochu přibrzdit. Když pominu, že na joudu se "smartfounem" tady na Hifi foru celkem není nikdo zvědavý, tak bys alespoň mohl respektovat téma a vyjadřovat se k tématu vlákna z pozice vlastních praktických zkušeností.
Prostě jednoduše: vyzkoušel jsem a rozdíl slyším, či neslyším. Jak jednoduché.

Kecy typu, že nikdo nemůže slyšet si strč za klobouk a nebo sem vůbec nelez, popř. svoji skepci vyjádři, ale fakt stačí jen jednou a ne to tady tlačit pořád dokola. Nikdo na to není zvědavý, pouze praktické zkušenosti, ať už pozitivní, nebo negativní, mají nějaký význam. To žvanění tady právě provozuješ Ty a ostatní "opakující se" skeptici.
Buď tak laskav.

Steve
Naprostý souhlas.
Hele, okřikuj si někoho třeba z okna, když máš tu potřebu, s arogancí sobě vlastní..
Tady na to není fakt nikdo zvědavej-nejseš ničí nadřízenej - tak se z toho prober...

Uživatelský avatar
Steve
Příspěvky: 433
Registrován: 15 srp 2008 00:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Furutech High End Fuse - pojistky

Příspěvek od Steve »

to Oldear: Vidíš to podobně jako já,jen jsi to napsal víc natvrdo. No, nedivím se, že ti došla trpělivost.Všeho moc škodí. *thumbs up*

BVa
Příspěvky: 2867
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Furutech High End Fuse - pojistky

Příspěvek od BVa »

Steve, skús sa THXKO spýtať, na čom doma počúva hudbu. A potom hovor o tom, kto má skúsenosti a niečo o tom vie, a kto si len leští ego..
Žiadny strieborný, zlatý , platinový ani iný 2cm drát z " unobtainia" v sieťovom prívode zosilňovača zvuk počuteľne nezmení, neexistuje žiadna technicky a fyzikálne reálna možnosť aby sa to stalo., bez ohľadu na "impresie" majiteľov z drahých blbostí.. Je to technický, jednoducho objektívne overiteľný a 1000x overený fakt. Že tom nič nevieš , neznamená že to neexistuje. A že niekto tvrdí, že "počuje", neznamená, že je to objektívny fakt.

Oldear
Kecy typu "slyším" si strč za klobouk zase ty *sunglases*

Uživatelský avatar
Steve
Příspěvky: 433
Registrován: 15 srp 2008 00:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Furutech High End Fuse - pojistky

Příspěvek od Steve »

BVa píše:
Žiadny strieborný, zlatý , platinový ani iný 2cm drát z " unobtainia" v sieťovom prívode zosilňovača zvuk počuteľne nezmení,

Změní kamaráde, změní, a to bys mrkal, JAK MOC počutelně. Já to tiž na rozdíl od tebe mnohokrát zkoušel ve všech svých přístrojích, včetně filtru Isotek Aquarius.
A už tuto debatu ukončeme, nemá totiž již nadále smysl. Vše již bylo napsáno a tak záleží jen na laskavém čtenáři, k čemu se přikloní a s jakým názorem bude více rezonovat.🙂

BVa
Příspěvky: 2867
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Furutech High End Fuse - pojistky

Příspěvek od BVa »

Steve, vyrobil som za posledných 30 rokov asi 2000 zosilňovačov ( okrem iného..)... A všetky som meral aj počúval, trochu viem ako zosilňovač funguje a čo sieťová poistka môže zmeniť a čo nie. ..A prešlo mi rukami aj xxx iných podobných výrobkov iných značiek. Tak mi , kamaráde, nehovor, čo je technicky možné a čo nie... Že psychika je mocná čarodejka nepochybujem, ale to je už pre iný vedný odbor, dosť mimo techniky.
.

Vinco
Příspěvky: 123
Registrován: 23 led 2019 18:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Furutech High End Fuse - pojistky

Příspěvek od Vinco »

Az sa cudujem, ako ste to stihol pri tom neustalom “perleni” tu na fore.
Uz sa z vas smeje aj moj syn, ktory pocuje viac, ako kadejaky “konstrukter”.
Ste sa veru v svojom obore za 30 rokov nikam neposunul.
To neschpnost prijimat inu pravdu a hlavne vasa neochota akceptovat nazor inych je pre dnesnu dobu symptomaticka, pan Bunta.
S tymto konstatovanim sa aj porucam : mozte pisat veci, ktorymi sa zhadzujete, bars aj dalsie dni, aj tak moj nazor a hlavne skusenost nezmenite.
Je mi vas luto, nerad totiz vidim starsich kudi, ktori su tercom posmechu

bh69
Příspěvky: 2034
Registrován: 18 říj 2009 07:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Furutech High End Fuse - pojistky

Příspěvek od bh69 »

Oldear píše:
17 led 2020 19:46
bh69
Chtělo by to z Tvé strany více pokory a trochu přibrzdit. Když pominu, že na joudu se "smartfounem" tady na Hifi foru celkem není nikdo zvědavý
pokory pred cim ? pred technickymi nesmysly nebo pred tvoji aroganci ?

Je to OT, ale kdyz jsi to tak jemne a s taktem sobe vlastnim zminil, jenom poznamku ke smartphonu - je to dneska naprosto relevantni zdroj dat. DACu je uplne jedno z ceho se do nej data posilaji, kdyz dojdou v poradku - a to dojdou (overeno testovacimi daty na vestavenem bitperfect testu).
A navic je to zdroj dat pohaneny z baterky, takze bys mel naopak ocenit, ze bez ruseni ze site :)

BVa
Příspěvky: 2867
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Furutech High End Fuse - pojistky

Příspěvek od BVa »

Vinco,
Drzim Vam palce, aby ste sa niekedy dostali do tej fazy poznania, ze sa za tieto riadky ( váš príspevok vyššie) budete hanbit.
.
Sú to vaše slová, držte si palce sám sebe... Dovtedy sa kľudne čudujte, smejte aj so synom, smejete sa sami sebe..Ľutovať nemusíte, nie je čo.. Bohužiaľ symptomatická je dnes povrchnosť , lenivosť a neochota sa učiť , takže s tým postupom poznania som vo viacerých prípadoch tu silne skeptický . ;)

THXKO
Příspěvky: 274
Registrován: 17 kvě 2015 14:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Furutech High End Fuse - pojistky

Příspěvek od THXKO »

2 Steve
Ten kto bude chcieť vyskúša alebo už vyskúšal a urobil si názor sám. Poväčšine sem ani radšej nenapíše lebo vie ako sa to tu zvrhne. Poznám viac takých čo o poistke radšej nepíšu. A ten kto skúšať nechce bude ďalej len tlachať aka je poistka nezmysel. Ešte je aj možnosť že niekto aj vyskúšal ale rozlíšenie aparátu mu neumožňuje počuť rozdiel.
2 BVa
Vyrábate výborné zosilňovače o tom nikto nepochybuje. Možno sa to tu pár jedincom nezdá. Len to doladenie (poriadnej kabeláže, a hifi doplnkov, minimalizovať rušenie) je nevyhnutné aby to hralo špičkovo.
Psychika je potvora to áno, ale keď si niekto nič nevsugeruje a len sám pre seba chce urobiť názor (počujem/nepočujem rozdiel) a dobre vie že to počuť nemusí tak to nemôže byť vsugeracia. Píšem o požičanéj poistke nie už kúpenéj ktorú si môže niekto vsugrovať! Keď nepočujem rozdiel tak ju jednoducho vrátim. Je to počutelne i pre laika ktorý lepšie hifi počuje prvý krát (známi, švagor, atď). Ten počuje že sa nejaká zmena udiala a nikto mu nič nepovedal čo som zmenil. To bude náhoda alebo nebodaj halucinácia? Je to smiešne. Nebolo to ani tým že mi niekto chcel urobiť radosť, bola to skutočnosť ktorú som skúsil na viacerých ľuďoch čo nemajú hifi uši. Na to nikto nepotreboval merak lebo to počul...
Ani ja merak k počúvaniu nepotrebujem lebo počúvam ušami.

Týmto bych to tu uzavrel lebo to nemá konca.

Uživatelský avatar
Steve
Příspěvky: 433
Registrován: 15 srp 2008 00:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Furutech High End Fuse - pojistky

Příspěvek od Steve »

to BVa: Materiál pojistky (obyč. ocel s wolframovým či cínovým drátem či co je to za potvoru) a na druhé straně pojistka měděná nebo stříbrná, to jsou opravdu dvě nesrovnatelné věci.Kvalita tohoto malinkého drátku se odrazí zcela slyšitelně v čistotě napájení a tím i na zvuku, který je výstupem. Naprosto podobným způsobem, jako se projeví vliv různých napájecích kabelů, které jsou také různé konstrukce a různého materiálu, vliv různé síťových konektorů nevyjímaje.Vyzkoušel jsem jich také už dost, navíc je to známá věc a mám ji ověřenou na vlastní uši. Že to neslyšíte pane, je mi líto, možná to neslyšíte jen proto, že máte svůj předsudek tak silně zakořeněný v podvědomí, že to opravdu neslyšíte, ale znovu opakuji, že nemáte pravdu a podobné zkušenosti jako já mají tisíce lidí na zahraničních fórech. Opravdu nemá cenu dále o tom již diskutovat. Kdo chce ať zkusí, kdo nechce, ať nezkouší, každý má možnost volby.Z mého pohledu je to vcelku levný a slyšitelný upgrade.

to all: Např. ruská military fuse se stříbrným drátem uvnitř a za pár korun je velmi dobrý tip. Pokud by někdo měl zájem o tuto 2A pojistku, nech´t své přání projeví přes SZ, podám i další podrobnosti ohledně jejích hlavních atributů.

BVa
Příspěvky: 2867
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Furutech High End Fuse - pojistky

Příspěvek od BVa »

THXKO, čo je skutočne počuť, sa dá zistiť len a výlučne sluchom. Vsetky ostatné zmysly a informácie musia byť vyradené, inak to nie je o sluchu, ale o želaní, podvedomí, očakávaní. A pri skupinových testoch stačí otázka"počuješ to?" A všetci zrazu počujú, nikto nechce byť hluchý..To je všetko.
Steve
Čisté bludy a nezmysly.....A že tomu verí na fórach množstvo ľudí ??? A koľko ľudí verí, že Zem je placatá? Sú to asi rovnaké pravdy...Však kľudne verte čomu chcete. Lesklý drátik, čistejší zvuk..Logícké :roll:

Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 1741
Registrován: 08 úno 2011 13:06
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Furutech High End Fuse - pojistky

Příspěvek od PavelDosko »

jednou jsem cetl jak BVa organizoval skupinovy test ... no vesele to bylo ... hezky vikend

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host