Jaké stojany pod regálvky?

Různé udělátka typu hroty, antivibrační podložky, hifi racky a další pomůcky pro lepší zvuk a vzhled
Uživatelský avatar
DRVOŠTĚP
Příspěvky: 937
Registrován: 27 bře 2010 19:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké stojany pod regálvky?

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

Truhláři dělají i s MDF deskama.A k tomu používají jiné mašiny na řezání a obrábění.Když už, tak ať je výsledek *thumbs up* Ale ten stojan je opravd *palec*

tramvajator
Příspěvky: 7
Registrován: 29 říj 2012 22:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké stojany pod regálvky?

Příspěvek od tramvajator »

Zkus neco vybrat tady a domluvit se s panem Diokem z Ostravy, jestli by ti je objednal a nechal dovezt, on bere odtud stojany, nebo si je pripadne zkus objednat sam. Ja mam taky stojany odtud, je tam slusny vyber. Jsem spokojeny s kvalitou, k cene pocitej s priplatkem za postovne z Nemecka...

http://www.soundboerse.de/boxenstaender-c-7_26.html

vojtech
Příspěvky: 48
Registrován: 11 črc 2014 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké stojany pod regálvky?

Příspěvek od vojtech »

Me se vyplatilo vyrobit si vlastni. Na cnc vypaleny do 3mm plechu ctverec 30x30cm se skosenymi rohy, na rozich celkem 8 der. Zkoseni pro zapustne srouby. Mezi temito plechy 4 hezky opracovane hranolky 3x5 cm. Plechy jsem prelakoval a na stycne plose s repro je cerny semis. Vypada to paradne, je to pevne, unese to kolik chci a zvukove netecne. S cernyma bednama to vypada luxusne, navic ten pocit ze to je moje... cena je docela nizka. Najdi si ve svem okoli firmu, nech si udelat 4 ctverce a mas to za odpoledne hotove :)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host