Cardas Clear XLR

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Zdeno1
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Cardas Clear XLR

Příspěvek od Zdeno1 »

Furt mi vrtá hlavou, čínská produkce kabelu na Aliexpress, zaujal mě tam tento kabel za čtyři tisíce, výborná cena a vypadá stejně jako američan, zajímalo by mě srovnání s originálem, má ho někdo, že bych koupil, porovnali by jsme to a bude jednou pro vždy jasno. :)

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Cardas Clear XLR

Příspěvek od kychtax »

Nedal si tu odkaz. Ale jsou to vyhozené peníze. Bude to vypadat zvenku stejně, ale uvnitř jsou ho**na dráty atd., s prominutím. S pytlem o tom mluvíme hodiny, kolik takovýchto "sranda" kabelů jsme kde potkali. Jen můj názor. Davidhighend by to asi možná viděl jinak, kabel jako kabel, přece.. ;-)
Ale možná trochu přeháním a bude dobrý. Zkusíš ho?

Za mně. žádné neznámé "no namy", TMEčka, Kablo Vrchlabí a podobné fejky jako tento ... do hifi sestavy NEPATŘÍ! To se asi ode mne dalo čekat. hihi :P
Naposledy upravil(a) kychtax dne 11 srp 2018 11:36, celkem upraveno 2 x.

Zdeno1
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Zdeno1 »

No jo, já jsem tady nic o této problematice nečetl.
Zkusil by jsem ho, riskl bych to, pokud by tady někdo měl originál, pro srovnání.

https://www.aliexpress.com/wholesale?ca ... +clear+xlr

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Dalsi maler pak je, ze jeden takovy kabel Ti snadno zabije zvuk v cele sestave a zmari investice. I mnohdy nasobne vetsi.
Uz to, ze toto vubec budes riskovat staci rade hifistu, tech zkusenych, ke stopce. A nikdy by si to tam nedali.
Ja tenhle pripad nejsem, protoze si vsecko s draty delam sam, ale chapu tento pohled.

Zdeno1
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Zdeno1 »

Zmařím, nezmařím investici, pak to mohu vyhodit, samozřejmě bych ho nepoužíval, jen mi vrtá hlavou, jestli ti číňané jen tak střílí od boku a nebo zakoupili originál, podrobili analýze, okopčili stejný vodič, jsem zvědavý a co si kdo bude myslet pak, no co už.

jirka86
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od jirka86 »

Čína kopíruje hlavně vnější podobu/desing/,ale materiál asi budou hrůza.Ale kdoví co se skrývá v ,,origoš"výrobku? Laborku na zjištování parametrů a kvalitu materiálu asi nikdo nemá.Jedině Honza Tuna a ten by rozcupoval vše!!!

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi »

:? Tu je paradox že ak ho kupiš tak ho nevyhodíš a predáš ho dalej a tým pádom kazíš meno a zvuk Firme Cardas a dalšia vec je že pochybujem že ho budeš predávať pod cenu ako si ho kupil ale sa snažiť ho predať ešte drahšie.

Nič osobného ale potom kdo taký kabel kupi má smolu a je to podvod pri predaji ak by si prezentoval Fake ako originál. :roll: :shock:

Zdeno1
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Zdeno1 »

jimmi
Nic tady nepíšu o prodeji dále a pokud tedy kupuji já něco z druhé ruky, původ mě zajímá, nějaký papír nebo tak.
Nepleť tady přeprodávání, každý si to může koupit sám na Ali za pár babek, když má zájem.

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi »

Kupiť si možeš a aj originál a zapojiť a porovnať a ak si zvedavý možeš ich potom oba rozseknuť a hladať prečo každý hrá inak. :roll:

Strejdin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Strejdin »

A ještě jedna myšlenka, co když Čína pro Cardas kabel vyrábí, co? Ale to vlastně nee, to by okamžitě autorizovaní prodejci poznali na zvuku 😏

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi »

A čo ked Cardas to vyrába pre Čínu? V USA ho predáva za 2000 dolarov a v číne 200 To su keci. Strašné.
Nemá význam sa znížiť s Vami tu ku takejto debate. Ked sa mi to padarilo si musím sám nafackovať.Howgh

Zdeno1
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Zdeno1 »

jimmi
buď mluv k věci, pokud máš co říci, jinak jdi kupříkladu na oběd, třeba bryndzové halušky jsou celkem fajn.

Strejdin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Strejdin »

Jimmi, těmhle kecům se taky někdy říká globalizace 😉 Ale klidně si tomu říkejme dál Made in USA.

kubas
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubas »

Všechny státy dookola berou měd z Číny,at je to Německo Itálie, nebo ČR ,takže je jedno kdo kde kabel skompletuje.

irotam
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od irotam »

Je ale z podivem, že velcí výrobci elektroniky se nesnaží prodávat k svým sestavám "POŘÁDNÉ" dráty. Není to divné. Že by jim zisk nestál za to? Pánové uvažujte i ekonomicky. Tak jako ty firmy. A co nahrávací studia, když ty kabely tak zlepšují zvuk. Máte zato že nákup v km drátů by se jim vyplatil? Jsem v tom troch kabeloskeptik.

Odpovědět