Tipy na reproduktorový kabel-alternativa Kimber KS3035

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Tipy na reproduktorový kabel-alternativa Kimber KS3035

Příspěvek od Renown » 04 pro 2012 13:24

to je přece velmi jednoduché Kimber KS-6063, KS-6065 a KS-6068

aretax
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy na reproduktorový kabel-alternativa Kimber KS3035

Příspěvek od aretax » 04 pro 2012 16:20

Zappadaddy píše:Tak Kimber KS-3035 už vlastním aspon rok a je to nádhera,zdá se mi že to hraje lépe a lépe.Byl u mne nejmenovaný přítel s Nordost Vallahlou a na to porovnání v mém systému jsme byli oba zvědaví,byl tu jěště jeden nezaujatý soudruh,který byl přítelem majitele Nordostu.No zjednodušeně,Nordost byl analytičtější,ale tenčí ve zvuku,ztratila se tam ta radost z hudby,bas byl podstatně menší a hudba více řezala,poslouchat to delší dobu,bude mi asi stříkat z uší krev :lol:,sám majitel proohlásil ne ne,to ne,ten zvuk je takový tvrdý,Kimber lepší.Zdůraznuji,že toto poznání je nabyté pouze v mém systému,v jiným systému může být výsledek právě opačný.Jen jsem chtěl naznačit,že dražší komponent zasazený do vyladěného systému nemusí být ve výsledku lepší,a na to je třeba si dát pozor(nenechat se nalákat recenzemi a slovy referenční apod.).Kimber KS-3035 je zatím to nejlepší co jsem v mém systému slyšel.
S Tvojimi slovami sa absolútne stotožňujem, mám tie isté skúsenosti.Ani najvyšší model od tej istej firmy nemusí hrať na danej zostave lepšie, ako nižší model, t.j. ani vyšší Kimber nemusí "sadnúť" lepšie, ako napr. 3035.Podobne je to aj u iných značiek. Napríklad Krautwire vyrábal kábel Guru, prvý model. Tento kábel sa mi osvedčil lepšie, ako vyššie modely, napr. Cameo, ako nový Guru S, ale aj lepšie, ako drahý XLO Limited (2800€).

Odpovědět