Joe Bonamassa

Diskuse a fun kluby jednotlivých muzikantů, kapel atd. Jejich historie, koncerty a drby kolem.
sensei
Kontaktovat uživatele:

Joe Bonamassa

Příspěvek od sensei »

Neda mi, aby som to tu nedal. Uz stvrty krat za sebou mi hra track c. 4 Reconsider baby z albumu
Hard to cry today. Kto ma rad blues, si pride na svoje. Neskutocne stavnata vec.

Obrázek

Rowing
Kontaktovat uživatele:

Re: Joe Bonamassa

Příspěvek od Rowing »

Hmm díky za tip, zkusím se po tom podívat.

sensei
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sensei »

To nestoji za rec, hudba je pre kazdeho, komu urobi radost. Ak si ho este nepocul (Bonamassu), tak pre tvoju predstavu je to take rockove blues,chraplavy hlas, vymakana gitara ale ine ako Jeff Healey. Najradsej mam od Bonamassu Blues de lux (2003) a You and me (2006). Buduci tyzden by som sa mal dostat k Sloe gin (2007).

bohus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohus »

Pěkně jsi mě navnadil, tak jsem si dal odpoledne s Bonamassou a to od Had to cry today, přes So, It´s Like That, Blues deluxe, až po Sloe Gin. Parádička

sensei
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sensei »

Bohuš

Mňa to drží už dva dni. Furt dookola. Včera som zagoogloval, a tak som sa dozvedel, že dostal cenu ako najlepší bluesový gitarista za rok 2008. Aj na YouTube má pár klipov. Ak máš rád blues, skús http://www.1fm/ To počúvam furt, keď sa mi nechce meniť cedéčka. Veľmi slušný zvuk na internetové rádio (128kb/s).

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Svensound »

Tak toho pána mohu také. Padl jsem na něj asi před dvěma roky, kdy dělal více blues, tedy ten ECHT blues. Měl jsem ho kompletního, pak jsem vloni CD někomu z f-sportu půjčil a již mě je bohužel nevrátil. Škoda, nyní jsem to ale opět zkompletoval a v duchu doufám, že si vybavím toho šmejda a zlámu mu ruce i nohy. Pardon za O.T.!!

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim »

svensoud

můj oblíbený bonbon:
"čeho se chceš zbavit, někomu půjč"

konkurence na žižkově z tohoto důvodu nevede originálky.
což mě tam rozčiluje, když chci něco poslechnout.

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

do prkýnka, nemůžu ho nikde najít! někde mám blues de lux, ale kde?

bohus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohus »

to Dadaft :
mám tucha že jsem již u Tebe byl, pokud bydlíš kousek od mé kojenecké knajpy Avion.
Pokud se nemýlím tak se ohlas a já ti s tím Bonamassou pomůžu.

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

no jasně! avion i čistírnu mám jako na dlani
:idea: už si vzpomínám, nechtěl ses tehdy zdržet.
:arrow: 11.patro v tom věžáku nejblíž k běláku - efičák ti řekne víc (zrovna včera tu byl).

bohus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohus »

to dadaft :
mám nějaké kousky viz výše, tak písni co chceš, nějak ti to doručím, OK?
Třeba i všechny, stojí za to.

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

mám zoufalý nedostatek kvalitních nahrávek - tím myslím jak kvalitu hudby, tak kvalitu vlastních cdček.
těch svých poškrábaných 10.000 ks můžu akorát tak někomu podarovat - do kombajnu budou o.k.
jo, teď jsem někde slyšel, že nejnovější sekačka mounfield má dvd přehrávač. :lol:
jestli by ses chtěl stavit, jsem doma... vem, co máš rád, když tak.

Mih
Kontaktovat uživatele:

Joe Bonamassa

Příspěvek od Mih »

Příznivcům toho amerického kytaristy (a nejen jim) doporučuji "živák" Live from nowhere in particular. Výborně nahrané, celý koncert (92min.) na 2CD.

[EDIT by Rowing] Přesunul jsem tvůj příspěvek do existujícího tématu.

Paul
Kontaktovat uživatele:

Joe Bonamassa-You and Me

Příspěvek od Paul »

Právě se mě dostalo do ruk toto CD,výborný blues-rock. *thumbs up* Do této doby jsem od něj nic neznal *headbang* .Musím to napravit.Tady něco málo o něm.
Obrázek
Joe Bonamassa (* 8. května 1977, New York, USA) je americký bluesový kytarista a zpěvák. Je známý svým hrubým hlasem a technicky velmi propracovanou hrou na kytaru. Kytaře se věnuje od svých 4 let, v roce 1994 mu vychází se skupinou Bloodline, jejímiž dalšími členy byli synové Milese Davise Erin, Robbieho Kriegra Waylon a Berry Oakley jr., syn baskytaristy Berry Oakleyho ze skupiny Allman Brothers Band. Americký kytarový časopis Guitar One Magazine ho označil za nejlepšího kytaristu své generace[1]. Jeho inspiračními zdroji jsou více, na rozdíl od dalších výrazných hráčů jeho generace ( Kenny Wayne Shepherd,Jonny Lang ), kytaristé britské bluesové vlny, jako Eric Clapton, Peter Green, Paul Kossoff, Jeff Beck, Jimmy Page, Rorry Gallagher atd. Z oblasti tradičnějšího blues uvádí jako svou největší inspiraci B.B. Kinga. Oceněn Guitar Players Reader's Choice Award - nejlepší bluesový kytarista pro rok 2007 a 2008.

[EDIT by Rowing] Přesunul jsem tvůj příspěvek z vlákna Zrovna poslouchám do existujícího vlákna o Joe Bonamassovi.

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

včera jsem objednal A New Day Yesterday

Obrázek

a jsem hodně zvědavý a natěšený...

Odpovědět