RUSH

Diskuse a fun kluby jednotlivých muzikantů, kapel atd. Jejich historie, koncerty a drby kolem.
Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Re: RUSH RUSH RUSH

Příspěvek od Zappadaddy »

Rush se mi prostě velmi rychle ohrají.Můžu si je poslechnout tak jednou za rok a pak je to výborný. ;)

dismal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dismal »

Zkusím je v neděli na Baltic Evo + Santorin 30.

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson »

Rush je prostě jednička.
Mnoho, mnoho novodobých kapel čerpá z jejich tvorby, tak jako z tvorby jiných velikánů např. Yes, Led Zeppelín, Pink Floyd, King Crimson, Genesis atd. atd., nebudu tady jmenovat všechny.

Steve
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Steve »

Napsat o někom jako je Alex Lifeson že představuje nejslabší článek, to mě opravdu pobavilo. Byť beru v úvahu, že je to myšleno vedle geniálních muzikantů jako je Neil Peart a Geddy Lee. *taktone*

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidhighend »

Rush je pro mne urcite jedna z nejoblibenejsich kapel, ale zacal se mi libit az od alba Moving Pictures. Spousta skalnich posluchacu Rush rika, ze Rush skoncil byt Rush prave pred touto deskou. Me nejoblibenejsi alba jsou Power Windows, Hold Your Fire, Presto a samozrejme Snakes and Arrows. Alex Lifeson se mne jako kytarista libi prave jeho stylem, ktery je osobity a rozeznatelny. Bez nej by urcite Rush neznel jako Rush. Zpevakovi Geddy Lee, jsem kdysi nejak nemohl prijit na chut, ale dneska je vsechno jinak. Neil Peart je pan bubenik, ktery je pro mne absolutni spicka mezi bubeniky a tady jsem nasel jeho skoro deviti minutove solo. Fantazie
http://www.youtube.com/watch?v=qF-k4wg70rg

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny »

No jo, Neil Perat je king, o tome není sporu. Sám jsem toto viděl naživo a dodnes říkám, že právě jeho solo byl pro mě nejnezapomenutelnější rockový zážitek všech dob a překonává i pocit z provníko koncertu Deep Purple po revoluci.
Je to div, že se dokázal vzpamatovat po krátce po sobě jdoucích životních tragediích, co mu osud přinesl a hraje tak, jak hraje.

david - más spíše rád ty měkčí alba, pak by ti mohlo sedět i Roll the bones. Přiznám se, že Roll the bones, ač nebylo kritiky moc dobře přiojato, patří taky mezi moje velmi oblíbená alba. Naopka, po Vapor Trails jsem si už říkla, že to není přesně to, co bych chtěl od Rush slyšel. Ale třeba se dočkám zvuku ve stylu MP, PW, Sig., a alb z tohoto obdoí. A úplně bych si přál, kdyby existovalo nějaké album, o kterém dosud nevím, ve stylu Rush 1 (Rush). To mám asi teprve 14 dní asi tak 5x jsem ho za tu dobu slyšel. Jsem nenažranec a nemůžu se s ním nasytit:- ) Tak se mi líbí!

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Zdeny píše: david - más spíše rád ty měkčí alba, pak by ti mohlo sedět i Roll the bones. Přiznám se, že Roll the bones, ač nebylo kritiky moc dobře přiojato, patří taky mezi moje velmi oblíbená alba. Naopka, po Vapor Trails jsem si už říkla, že to není přesně to, co bych chtěl od Rush slyšel. Ale třeba se dočkám zvuku ve stylu MP, PW, Sig., a alb z tohoto obdoí. A úplně bych si přál, kdyby existovalo nějaké album, o kterém dosud nevím, ve stylu Rush 1 (Rush). To mám asi teprve 14 dní asi tak 5x jsem ho za tu dobu slyšel. Jsem nenažranec a nemůžu se s ním nasytit:- ) Tak se mi líbí!
Roll The Bones mam taky doma a taky se mne libi. Od MP se mi libi skoro vsecky alba, jen nektera si poustim casteji. S tech novejsich urcite neni spatny Test For Echo. Presto je podle mne jejich nejlepsi album. Aspon mne se libi nej.

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson »

To davidhighend:
Presto mám taky rád i když už je to deska jiná než ty starší věci typu Permanent waves apod., Roll the bones taky mohu, pamatuji si jak jsi měl toto CD ještě jako horkou novinku a já ji měl pouze nahranou na kazetě, byť to bylo na metalce, tak jsem Ti tiše záviděl. Hmmm, to byly časy, psal se rok 1991, pamatuješ?
Dneska mám samozřejmě všechny jejich desky a můžu je všechny, některé víc a některé méně. Myslím, že méně si pouštím ty novější desky, které až moc přitvrdily. Ale to je věc názoru.

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Mark Levinson píše:To davidhighend:
Presto mám taky rád i když už je to deska jiná než ty starší věci typu Permanent waves apod., Roll the bones taky mohu, pamatuji si jak jsi měl toto CD ještě jako horkou novinku a já ji měl pouze nahranou na kazetě, byť to bylo na metalce, tak jsem Ti tiše záviděl. Hmmm, to byly časy, psal se rok 1991, pamatuješ?
Dneska mám samozřejmě všechny jejich desky a můžu je všechny, některé víc a některé méně. Myslím, že méně si pouštím ty novější desky, které až moc přitvrdily. Ale to je věc názoru.
Az jsem se pousmal, jak jsem to cetl co jsi napsal a vzpomnel si na tuhle situaci. A vidis, tys mi zavidel Roll The.... a ja ted Tobe toho "posrateho" Levinsna. Jake mas desky od Rush v SHMcd, MFSL a nebo XRCD. No sem s tim. A on mi zavidel :D Roll The B....

Vlasto
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Vlasto »

Rush je aj pre mna jedna z oblubenych prog kapiel. Nepocuvam ju stale, ale rad sa k nej casto vratim a vzdy som uzasnuty ake veci ty chlapi hrali uz v 70 a 80 tich rokoch.
Diskografiu mam len stiahnutu, mam original DVD z Ria a Replay X3.
Vcera som si urobil radost a kupil CD Moviong Pisctures. DA sa u nas kupit skoro cela discografia za 9.90 Eur.

Ramones
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramones »

Vlasto píše:Rush je aj pre mna jedna z oblubenych prog kapiel. Nepocuvam ju stale, ale rad sa k nej casto vratim a vzdy som uzasnuty ake veci ty chlapi hrali uz v 70 a 80 tich rokoch.
Vcera som si urobil radost a kupil CD Moviong Pisctures. DA sa u nas kupit skoro cela discografia za 9.90 Eur.

Kde, můžeš dodat kontakt :?:

Vlasto
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Vlasto »

Ramones píše:
Vlasto píše:Rush je aj pre mna jedna z oblubenych prog kapiel. Nepocuvam ju stale, ale rad sa k nej casto vratim a vzdy som uzasnuty ake veci ty chlapi hrali uz v 70 a 80 tich rokoch.

Kde, můžeš dodat kontakt :?:

jasne, len to neberie celý odkaz, tak si to vloz cele do prehliadaca, alebo si to znovu vyhladaj na ich stranke.
Neviem vsak ci posielajú aj do Ciech. Je to lokalny obchod u nas v Žiline.
Ale treba sa opytat.

http://www.doorz.sk/index.php?oddelenie ... u_podmenu=&

Man5on
Kontaktovat uživatele:

RUSH

Příspěvek od Man5on »

Hoďte prosím někdo tip na nějaké zásadní album/alba skupiny RUSH. Slyšel jsem od nich pár věcí na Beatu a docela mě to zaujalo, jen sem nenašel žádnej Best of, od kterýho bych se odpíchnul. Dík za tipy ;)

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: RUSH

Příspěvek od MB »

2112

winelover
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: RUSH

Příspěvek od winelover »

Ano, 2112 mám taky nejradši, ale dobrá jsou i Moving Pictures a Permanent Waves. *palec*
Pár názorů a hodnocení třeba tady http://www.progboard.com/Rush/135

Odpovědět