Audio

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Audio
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2009 22:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Audio »

Audio píše:Zdravím vespolek
tak jsem se tu objevil,abych občas něco přihodil do diskuse.
Není mi už 20(blíží se 50),ale hudbu poslouchám a doufám,že ještě nějaký čas budu.
Aparáty byly v průběhu času různé--zes. Sony TA 1055,JVC AX-400,Tesla AZS 220,Gramo Technics SL-Q3,EQ SH 8045,tuner Technics ST G4,CD Tesla MC 911,sluch. AIWA HP-500,Tape deck Technics RS -M 235X,repro Tesla ARS 1058.
Nyní:Rec.Pioneer VSX-AX4AVI-S,CD Denon DCD700AE,CD rec.Denon CDR-1000,MD rec.Sony MDS-JB940 QS,DVD JVC XV-NP1,DVD Sencor SDV 7104,sluch.Denon AD-H2000,repro Canton LE 190.
Poslouchám Pink Floyd, Yes,P. Gabriel,Marillion,M.Oldfield,najde se i Laibach.E.Neubanten,alternativa jako The Residents(to bych rád věděl,kdo je ještě poslouchá) apod.
Tak jsem to trochu rozšířil:AV zes.Pioneer VSA-AX10Ai-S-takový kvádr 34kg,DVD Harman Kardon DV 37 tak narychlo,protože ten pitomý Sencor přestal číst disky,a JVC za studena nevysouvá šuplík.Asi to poletí do popelnice,zatím jsou to těžítka. *headbang*

Uživatelský avatar
agavel
Příspěvky: 769
Registrován: 25 dub 2008 16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od agavel »

Nekdy bych rád svůj Pioneer 989AVi propojil firewire s tím tvým receiverem a slyšel, jak dokáže hrát jejich top AV receiver. Už sice nevěřím na zázraky a čisté stereo je prostě dál, ale už kvalita audio výstupu přehrávače mě velmi zaujala. Kdo ví, jak by si rozuměla sestava.
Gratuluju k obměně. Jak se projevila změna z novějšího AX4 na starší desítku?

Audio
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2009 22:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Audio »

agavel píše:Nekdy bych rád svůj Pioneer 989AVi propojil firewire s tím tvým receiverem a slyšel, jak dokáže hrát jejich top AV receiver. Už sice nevěřím na zázraky a čisté stereo je prostě dál, ale už kvalita audio výstupu přehrávače mě velmi zaujala. Kdo ví, jak by si rozuměla sestava.
Gratuluju k obměně. Jak se projevila změna z novějšího AX4 na starší desítku?
Díky za gratulaci.Ještě upřesním častou chybičku-AX10Ai-S není receiver,ale multik.zesilovač.No zvukově už z principu není horší jako AX4,vzhledem ke konstrukci,která je samozřejmě pečlivá,vše poměděné,napájení bytelné v oddělených komorách,zvuk se mi zdá bezproblémový,pro mé nároky dotačující.Často poslouchám i na sluchátka(v noci filmy)samozřejmě dle disku, je zvuk velice slušný.Vzhled je pro mne,jako pamětníka takové retro 80-tých let,skvělé.Jinak řada AX10 představuje ještě toto:http://translate.googleusercontent.com/ ... dOzFseF0jw
989AVi jsem k tomu mohl koupit a slyšel jsem-bez výhrad.Bohužel musel jsem s prachama trochu zabrdit,takže zatím přehrávač mám ten HK.

Audio
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2009 22:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Audio »

Audio píše:
agavel píše:Nekdy bych rád svůj Pioneer 989AVi propojil firewire s tím tvým receiverem a slyšel, jak dokáže hrát jejich top AV receiver. Už sice nevěřím na zázraky a čisté stereo je prostě dál, ale už kvalita audio výstupu přehrávače mě velmi zaujala. Kdo ví, jak by si rozuměla sestava.
Gratuluju k obměně. Jak se projevila změna z novějšího AX4 na starší desítku?
Díky za gratulaci.Ještě upřesním častou chybičku-AX10Ai-S není receiver,ale multik.zesilovač.No zvukově už z principu není horší jako AX4,vzhledem ke konstrukci,která je samozřejmě pečlivá,vše poměděné,napájení bytelné v oddělených komorách,zvuk se mi zdá bezproblémový,pro mé nároky dotačující.Často poslouchám i na sluchátka(v noci filmy)samozřejmě dle disku, je zvuk velice slušný.Vzhled je pro mne,jako pamětníka takové retro 80-tých let,skvělé.Jinak řada AX10 představuje ještě toto:http://translate.googleusercontent.com/ ... dOzFseF0jw
989AVi jsem k tomu mohl koupit a slyšel jsem-bez výhrad.Bohužel musel jsem s prachama trochu zabrdit,takže zatím přehrávač mám ten HK.
PS-ten odkaz je přes překladač,tak se možná nezobrazí.Jde o přehrávač DV-AX10.

Uživatelský avatar
agavel
Příspěvky: 769
Registrován: 25 dub 2008 16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od agavel »

Ten jsem nedávno viděl na Audiogonu.
V těch multikanálových zesech z desítkové řady mám hokej už kvůli té evoluci těch tří modelů. Nikdy nevím, který je přesně který. Pomůckou je, že přibývají písmenka. Každopádně to bude dobrý základ i na stereo, když vemu v potaz, za kolik se dneska dá občas sehnat. Ale čistý stereo zesík bude zřejmě stále dál.

Audio
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2009 22:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Audio »

Jo,ach ty písmenka-"i"t.j.iLink(Fire Wire),je tam i USB audio,jednoduše kabel šup do jakéhokoliv vstupu na PC,jelikož tam mám zálohu hudby,když se mi nechce hrabat s krabičkami.Funguje to dobře.Předchozí majitel jej používal jako předzes.ke konci Classé,už nevím přesně typ,ale nový byl v ceně 300000.
Byl spokojen,no ale zase něco hledá(bože,kdy to skončí?) :)

Uživatelský avatar
agavel
Příspěvky: 769
Registrován: 25 dub 2008 16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od agavel »

Audio píše:Předchozí majitel jej používal jako předzes.ke konci Classé,už nevím přesně typ,ale nový byl v ceně 300000.
Byl spokojen,no ale zase něco hledá(bože,kdy to skončí?) :)
Zrovna v tomto případě se mu až tak nedivím. Slušný předzes je snad ještě větší problém než konec. Ale jinak vím, kam míříš, i když k těmto nářkům se přidávat nebudu. Já upgraduji jen když mám pocit významné změny. Díky tomu až s posledníma investicema, kde výbava šla dost nahoru, v tom mám větší prachy (pro mě). Ty jsi s s tou desítkou došel na konec jedné cesty a budeš v klidu, pokud se nevydáš jinou.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dagonov a 5 hostů