Audio

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Audio
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2009 22:41
Kontaktovat uživatele:

Audio

Příspěvek od Audio »

Zdravím vespolek
tak jsem se tu objevil,abych občas něco přihodil do diskuse.
Není mi už 20(blíží se 50),ale hudbu poslouchám a doufám,že ještě nějaký čas budu.
Aparáty byly v průběhu času různé--zes. Sony TA 1055,JVC AX-400,Tesla AZS 220,Gramo Technics SL-Q3,EQ SH 8045,tuner Technics ST G4,CD Tesla MC 911,sluch. AIWA HP-500,Tape deck Technics RS -M 235X,repro Tesla ARS 1058.
Nyní:Rec.Pioneer VSX-AX4AVI-S,CD Denon DCD700AE,CD rec.Denon CDR-1000,MD rec.Sony MDS-JB940 QS,DVD JVC XV-NP1,DVD Sencor SDV 7104,sluch.Denon AD-H2000,repro Canton LE 190.
Poslouchám Pink Floyd, Yes,P. Gabriel,Marillion,M.Oldfield,najde se i Laibach.E.Neubanten,alternativa jako The Residents(to bych rád věděl,kdo je ještě poslouchá) apod.

Borek
Příspěvky: 546
Registrován: 03 kvě 2008 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Borek »

Residents mám taky, ale na LP mi ten zvuk tehdy nepřipadl tak strašně garážový jako na CD *headbang*

Audio
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2009 22:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Audio »

Borek píše:Residents mám taky, ale na LP mi ten zvuk tehdy nepřipadl tak strašně garážový jako na CD *headbang*
On ten zvuk někdo vůbec nechápe(např. manželka) :lol:

Audio
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2009 22:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Audio »

Borek píše:Residents mám taky, ale na LP mi ten zvuk tehdy nepřipadl tak strašně garážový jako na CD *headbang*
On ten zvuk někdo vůbec nechápe(např. manželka) :lol:

Audio
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2009 22:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Audio »

Zajímavé,dnes večer jsem psal příspěvek a vidím,že to bylo včera. :shock:

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Zappadaddy »

Audio.Skvělý.Vítám zde hifistu,který má rád tokouto muziku.Residents,Laibach,Neubauten apod.,to je opravdu výborné.Moc lidí se nemůže pochlubit takovímto rozsahem zde na foru.Snad Patman a to je vše.Vítám tě tu. *klanimse*

efičák
Příspěvky: 1965
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od efičák »

Zappadaddy píše:Audio.Skvělý.Vítám zde hifistu,který má rád tokouto muziku.Residents,Laibach,Neubauten apod.,to je opravdu výborné.Moc lidí se nemůže pochlubit takovímto rozsahem zde na foru.Snad Patman a to je vše.Vítám tě tu. *klanimse*
Potvrdím rád. Patmann mi přinesl industrial. Líbí se mi to.
Audio vítej k nám a přisedni si. :-)

Uživatelský avatar
monte
Příspěvky: 162
Registrován: 05 lis 2009 09:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od monte »

Audio píše:Zdravím vespolek
tak jsem se tu objevil,abych občas něco přihodil do diskuse.
Není mi už 20(blíží se 50),ale hudbu poslouchám a doufám,že ještě nějaký čas budu.
Aparáty byly v průběhu času různé--zes. Sony TA 1055,JVC AX-400,Tesla AZS 220,Gramo Technics SL-Q3,EQ SH 8045,tuner Technics ST G4,CD Tesla MC 911,sluch. AIWA HP-500,Tape deck Technics RS -M 235X,repro Tesla ARS 1058.
Nyní:Rec.Pioneer VSX-AX4AVI-S,CD Denon DCD700AE,CD rec.Denon CDR-1000,MD rec.Sony MDS-JB940 QS,DVD JVC XV-NP1,DVD Sencor SDV 7104,sluch.Denon AD-H2000,repro Canton LE 190.
Poslouchám Pink Floyd, Yes,P. Gabriel,Marillion,M.Oldfield,najde se i Laibach.E.Neubanten,alternativa jako The Residents(to bych rád věděl,kdo je ještě poslouchá) apod.
Mně je taky padesát, ale už si přestávám věřit , naše ročníky jsou na tom oproti rodičům zle. Ale pojedem dokud nás plíseň nezahubí, ženské usychají tak máme aspoň dobrou muziku.

Ahoj

Uživatelský avatar
Patmann
Příspěvky: 619
Registrován: 17 dub 2008 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Patmann »

Ahoj,taky tě tady rád vítám,
jj The Residents a Einstürzende Neubauten jsou mé oblíbené(mimo jiné málokým poslouchané kapely,které snad poslouchám snad už jen já :-)) ).

Audio
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2009 22:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Audio »

Pro osvěžení paměti uvedu snad ještě Throbbing Gristle,Test Department,Klinik,FLA,Skidoo23,Cabaret Voltaire,z elektra-Tangerine Dream,Kraftwerk,Klaus Schulze,DAF,no však si někdo ještě vzpomene na něco. *bravo*

Borek
Příspěvky: 546
Registrován: 03 kvě 2008 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Borek »

...přidám ještě staré Psychic TV, Coil, Clock DVA, Current 93...

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Zappadaddy »

Death In June,Foetus,Cluster,Cosmic Jokers,Faust,SPK,Conrad Schnitzler,Achim Reichel,Ashra tempel,Swans.......

Audio
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2009 22:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Audio »

Šikovné je to jako hitparáda! *hura*

Borek
Příspěvky: 546
Registrován: 03 kvě 2008 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Borek »

...děkuji *palec* *offtopic* jen mne tak napadlo, poslouchá někdo CAN?

Uživatelský avatar
Patmann
Příspěvky: 619
Registrován: 17 dub 2008 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio

Příspěvek od Patmann »

CAN neznám,díval jsem se na Youtube-zajímavé,je třeba to naposlouchat *thumbs up*
A co takhle Elektroindustriálek jako G.G.F.H.,Orbital,Skinny Puppy,KMFDM,Die Krupps,Revolting Cocks,N.I.N.,Meat Beat Manifesto atdatd :)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jcaesar, mumu, Strejdin, weiron a 6 hostů