Homer

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Uživatelský avatar
Homer
Příspěvky: 94
Registrován: 23 dub 2008 14:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Homer

Příspěvek od Homer »

Na přehrávání filmů jsem až do nedávna používal notebook IBM s 15,4' displejem, což už mi přestalo vyhovovat. Přes léto jsem si tedy po dlouhém vybírání pořídil LCD TV Sony KDL-32E4000, Blu-ray přehrávač Pioneer BDP-51FD a HDMI kabel Profigold PGV1302 (2 m). Od TV sedím zhruba 1,5 m a je to paráda. Filmy na Blu-ray nemají chybu. Poté, co jsem si pustil první film na tomto disku, jsem došel k závěru, že svou sbírku 150 DVD, kterou jsem do této doby budoval, dál rozšiřovat nebudu a dále už si budu pořizovat pouze filmy na Blu-ray. Ten rozdíl je skutečně hodně velký. Znal jsem je sice z výstav, ale doma je doma. Škoda jen těch zatím vysokých cen.

Uživatelský avatar
Homer
Příspěvky: 94
Registrován: 23 dub 2008 14:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Homer

Příspěvek od Homer »

Zde je pár aktuálních fotek:

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Homer
Příspěvky: 94
Registrován: 23 dub 2008 14:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Homer

Příspěvek od Homer »

Sluchátkovou sestavu jsem před týdnem doplnil procesorem Pawel Acoustics HP-1. Je to taková třešnička na dortu. Zapnutí funkce Binaural přináší rozšíření prostoru, který je ve sluchátkách dost omezený, a zvýraznění hlasů a některých nástrojů. Přínos této funkce je nejvíce patrný po jejím vypnutí, kdy se zvuk stáhne zpět do sluchátek a některé nahrávky znějí jakoby "pod dekou".

Mimo toho jsem si na komponenty pořídil stolek NorStone Più.

Uživatelský avatar
Homer
Příspěvky: 94
Registrován: 23 dub 2008 14:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Homer

Příspěvek od Homer »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
tom
Příspěvky: 241
Registrován: 20 dub 2008 10:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Homer

Příspěvek od tom »

Jdeš svou cestou *thumbs up*

Uživatelský avatar
davidhighend
Příspěvky: 775
Registrován: 17 dub 2008 21:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Homer

Příspěvek od davidhighend »

Mas to paradni chlape.

Uživatelský avatar
Homer
Příspěvky: 94
Registrován: 23 dub 2008 14:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Homer

Příspěvek od Homer »

díky za reakce

Se sestavou jsem spokojen a užívám si jí. Velkou radost mi dělá procesor Pawel Acoustics HP-1. Občas jen tak na zkoušku uprostřed poslechu vypnu funkci Binaural a nestačím se divit, co slyším. Bez této funkce si už dnes poslech sluchátek nedokážu představit. Časem bych rád upgradoval na STAX SR-007Mk2, STAX SRM-727II a lepší přehrávač, ale vzhledem k cenám a vzhledem k tomu, že jsem začal šetřit na něco úplně jiného, k tomu možná ani nikdy nedojde, ikdyž "Nikdy neříkej nikdy"...

Z aktuálních fotek je vidět, že jsem vyměnil Blu-ray přehrávač Pioneer BDP-51FD a nahradil jej herní konzolí PlayStation 3 Slim. Na tom Blu-ray přehrávači mi totiž vadila spousta věcí. Při přehrávání Blu-ray disků byl díky větráku dost hlučný. Strašně dlouho načítal vložené disky. Pohyb v menu disku byl pomalý a reakce na povely z dálkové ovladače měly neuvěřitelné zpoždění. Často se při přehrávání rozezněla plechová krabice toho přehrávače. A k tomu všemu byla dost špatná i kvalita zvuku. Jednou jsem si tam pustil CD a vydržel jsem to tak 3 písničky, než jsem to vypnul a CD doposlouchal v SACD přehrávači Sony. Jediné, co se mi na tom přehrávači líbilo, byl obraz. Ten byl skutečně hodně pěkný. Proto jsem jej vyměnil za PlayStation 3 Slim, který je sice také hlučný a kvalita zvuku není nic moc, ale je rychlý, kvalita obrazu je pěkná a ještě si na něm po pár letech zahraju i hry.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Lemon a 5 hostů