Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Kam se chystáte na živý poslech
Uživatelský avatar
Miro_CZ
Příspěvky: 214
Registrován: 19 pro 2017 21:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Příspěvek od Miro_CZ »

Kdo se tam chystá? Případně nějaké tipy a triky k místu pořádání, případně pro ty RFID náramky a jejich nabíjení atd.?

Obrázek

novtom
Příspěvky: 187
Registrován: 15 dub 2012 21:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Příspěvek od novtom »

Snad se to může a neporuším pravidla fóra. Kdyby měl někdo zájem, kamarádovi ochořela žena, mám jeden lístek k dispozici. Napište SZ.
V Letňanech jsem nikdy nebyl, ale k tomu dobytí, jdeme s bratrem, máme jeden společný účet a na něm dva náramky. Zatím jsem nikde nevyčetl, jestli to bude jako u Metronome festivalu, kde si nechávali 50 Kč jako poplatek při vrácení peněz. Metro by mělo jezdit i po půlnoci. Kamarádka byla nedávno na Ozzym a říkala, že při odchodu je lepší použít zadní vchody do metra, protože tam není dav lidí.

Uživatelský avatar
Miro_CZ
Příspěvky: 214
Registrován: 19 pro 2017 21:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Příspěvek od Miro_CZ »

Tak jsem se teď na stránkách https://www.rollingstones.cz dočetl, že refundace nevyužitého kreditu je zpoplatněná 50Kč a minimální částka pro vrácení je 45Kč, takže musí být zůstatek aspoň 95Kč, aby něco poslali zpět. Proběhne automaticky do 5 dnů po koncertě, pokud nenabíjíš na místě v dobíjecích stanicích, tam je pak potřeba žádat o refundaci.
Jde se mnou kámoš, co pojede do Prahy autem, máte nějaké tipy, kde parkovat v okolí?

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Příspěvek od PítrsPraha »

U podobnych monster akci je doprava autem az na misto vzdycky problematicka. Pri odjezdu neni problem cekat klidne pul hodiny nez se uvolni odjezdova cesta. Proto parkuju v klidu nekde mimo (5 km) a na misto / z mista jedu Uberem.

Uživatelský avatar
Miro_CZ
Příspěvky: 214
Registrován: 19 pro 2017 21:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Příspěvek od Miro_CZ »

A měl bys tip, kde v okolí toho letiště se dá parkovat? Já jsem v Praze taky spíš nováček, takže budu rád za všechny rady :)

btw. ještě k nabíjení těch náramků - dnes v 10:30 jsem se pokusil registrovat na stránkách a do teď mi nepřišel potvrzovací mail k registraci a nemůžu to nabít, tak to vypadá, že budu nabíjet až na místě. Learning pro příště - registrovat dostatečně předem.

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1306
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Příspěvek od lidumil »

Stařící ukázali opět že umí, Gothard slušně zahraný kytarový rock, Výběr zvukově největší malér, chuchvalce zvuku jak z telefonu.

Uživatelský avatar
daliborr
Příspěvky: 651
Registrován: 25 dub 2008 21:21
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Příspěvek od daliborr »

Tak zrovna tuto skupinu nemám ,ale hodně nemám rád. To kvíkání dokáže aji moje fena.Jsou lidi ,kteří je milují, Věřím ,že dokázali hodně, ale ne pro můj sluch hodně mínus . Toto poslouchat tak jsem v doslova v prdeli. *fnuk*

Dasta
Příspěvky: 1316
Registrován: 15 led 2017 15:18
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Příspěvek od Dasta »

Dalibore, doufám,že tě nikdo do poslechů RS nenutí násilím,jinak tvůj příspěvek je ukázka neuctivosti vůči fanouškům i kapele samotné, protože jestliže někdo hraje od roku 63 a jeho koncerty jsou navštěvovány v hojném počtu, kapela asi má co lidem říci,nemyslíš?
Jestliže se mně něco nelíbí, lze to okomentovat i jinak, když je to ovšem nutné.

Uživatelský avatar
Ramones
Příspěvky: 1550
Registrován: 19 zář 2009 19:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Příspěvek od Ramones »

....tak, čím větší celebrita, tím větší zájem. Na hudbě až tak nezáleží, na to jsou jiné kapely.

Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Příspěvek od Zdeny »

Ramones: zkus se zamyslet, proč lidé nakoupili miliardy jejich LP, CD a v minulosti kazet. myslíš, že kvůli tomu, jak vypadají??? Já myslím, že kvůli hudbě....

Uživatelský avatar
Miro_CZ
Příspěvky: 214
Registrován: 19 pro 2017 21:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Příspěvek od Miro_CZ »

No asi takhle - nejsem jejich úplnej "true fan" a dobře znám jen těch několik profláklejch věcí. Ale včerejší koncert jsem si užil asi jako žádnej jinej a to jsem už taky navštívil kde co.. Zkrátka tu atmosféru a vytvoření "párty" oni umí dobře a s tím jsem na ten koncert i šel - že si ho užiju jako celek. Do toho všechny ty improvizace všech zúčastněných hudebníků, že člověk ani nemusí znát všechny songy, ale připadá mu, jako by je poslouchal od jejich založení :) Zvuk obvykle na koncertech nehodnotím, pokud si chci poslechnout něco v perfektní kvalitě, tak to udělám doma..

Uživatelský avatar
Ramones
Příspěvky: 1550
Registrován: 19 zář 2009 19:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Příspěvek od Ramones »

Zdeny píše:
05 črc 2018 15:36
Ramones: zkus se zamyslet, proč lidé nakoupili miliardy jejich LP, CD a v minulosti kazet. myslíš, že kvůli tomu, jak vypadají??? Já myslím, že kvůli hudbě....
Hudbe? Chtel jsi napsat asi textum, proflaklym zpusobum zivota atd. Vydrncavani par tonu hudbou dle maho gusta neni. Jejich zvuk je mi vrcholne neprijemny. Neupiram, ze jsou legendou, ale ne pro mne 🤗

Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Příspěvek od Zdeny »

A myslíš si, že krom angloamerickýho světa umí lidi natolik dobře anglicky, že si kupujou nosiče RS kvůli textům?? Pochybuji. To, že tobě a X dalším lidí jejich tvorba nesedí, není důvodem to rozmazávat v daném vlákně.

Uživatelský avatar
Karel1
Příspěvky: 382
Registrován: 05 led 2015 13:24
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Příspěvek od Karel1 »

Čumim jak puk :shock: Vždyť je úplně jedno, kdo a kde si co poslouchá, nebo co se mu nelíbí. A když to sem napíše a někomu se jeho písání nezamlouvá, nejlepší "obranou" může být ignorování příspěvku místo nějakého moralizování. Já na Stounech byl jen proto, že to bude už asi naposledy. Užil jsem si je, ale už budu vyhledávat jen podstatně menší akce - kromě muziky a zvuku vše ostatní stálo za hovno. A jen malá poznámka - byl jsem na nich 4x a nejlepší byl 1. koncert v roce 1990 (nepopírám, že to bylo i atmosférou a i tím, že jsme se, na rozdíl od současné doby, loučili s komárama)

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1306
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Rolling Stones - Praha Letiště Letňany 4.7.2018

Příspěvek od lidumil »

No to jsou zase slinty.Nechápu,proč se ke koncertu vyjadřují ti co tam ani nebyli.Svou zlucovitou nenávist si vylevejte doma na dvorku.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti