AKG K 702 nebo Audio-Technica ATH-M50X

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
koudy42
Kontaktovat uživatele:

Re: AKG K 702 nebo Audio-Technica ATH-M50X

Příspěvek od koudy42 »

Tazatel psal SZ a proběhla nějaká diskuze. Já důvěrně znám AKG701/702, tyto modely jsem měl na různých zesilovačích. Napřed jsem je se zklamáním prodal, a pak je slyšel u Horala náhodou s HYPA1 a už jsem je opět jak pako kupoval :P , protože jsem nevěřil co z nich leze. Bacil je sluchátkový nadšenec, čili ho směřuje úplně jinam. Etalon v uších nemá nikdo z nás, proto osobní zkušenost je to hlavní, s tím že i preference a nároky posluchače se vyvíjí. Bodka.... *sunglases*.
Primaluna - Reference3A - Pioneer - Denon - DH Labs - ViaBlue - konvolut elektronek :)

bacil2
Kontaktovat uživatele:

Re: AKG K 702 nebo Audio-Technica ATH-M50X

Příspěvek od bacil2 »

... aby bolo jasno, ja v zásade nič proti K701/702 (zvlášť pri aktuálnych cenách) nemám ... teda samozrejme okrem toho, že sú neuveriteľne náročné na zostavu (čo tu už bolo povedané) ... osobne mám Q701, a áno, tiež mi doma hrajú úžasne na Chord Hugo ... no napriek tomu treba povedať, že aj na nekonečne kvalitnej a drahej zostave dokážu všetky sedemstovkové ákágéčka po dlhšom čase unaviť poslucháča ... jednoducho hrajú technicky tak veľmi "úžasne neprirodzene", že je to tak ... a to je hlavný dôvod prečo K7xx/Q701 nikomu nedoporučujem ... najmä nie začiatočníkom! :roll:

Odpovědět