MC LO přenoska k Pro-Ject RPM 3 Carbon

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
akim5
Kontaktovat uživatele:

Re: MC LO přenoska k Pro-Ject RPM 3 Carbon

Příspěvek od akim5 »

Dost dlouho jsem přemýšlel, jestli to sem mám dávat, protože mi je jasné, že tím, že to sem napíšu, tak ze sebe udělám úplného idiota, ale rozhodl jsem se, že to sem dám, jsem holt technicky nevyspělý, laskaví čtenáři prominou, třeba to někomu někdy přijde vhod...
Jak jsem psal o tom, že dostávám lupance při doteku phona RS, tak důvod byl úplně prostý: měl jsem na sobě fleesovou mikinu, která na mém těle vytvářela statický náboj, takže pak jsem při styku s něčím kovovým dostával lupanec. Přišel jsem na to nedávno, protože jsem ty lupance dostával často a hlavně i při styku s jinými kovovými věcmi, než jen s hifi komponenty.
Tak a je to venku, jsem zkrátka diletant, tak jen do mě :roll:

RedBaron
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od RedBaron »

...a k tomu nevodivé přezůvky nebo boty s tlustou podrážkou, že jo? ;) Stačí dát bosou nohu na zem, i v ponožce před dotekem přístroje a je pokoj. Já takhle v práci odnáším kafe do myčky a automaticky vyndavám nohu z pantofle jinak to se mnou i zatřese :D

akim5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od akim5 »

RedBaron
Přesně tak, tlusté korkové ortopedické pantofle na nohou :D Díky za tip s tou bosou nohou *palec*

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera »

Tak jsem to tedy zkusil a šel do poslechovky bosky.Super,jak jsem šel otáčet desku,skopl jsem si palec o stolek :lol: Ale lupance žádné *palec*

RedBaron
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od RedBaron »

:D Opravdu stačí jen na malou chvíli sundat nohu z pantofle před dotekem přístroje. Jiskřička bývá i slyšet.

Odpovědět