Nákup přes BOON TRANS

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Nákup přes BOON TRANS

Příspěvek od lidumil »

Při brouzdání po Hifi-Shark jsme narazil na McIntosh MA 6700 za 2400 E. Pán nabízí poslání přes http://boon-trans.eu/@page=Home.php nemáte s tím někdo zkušenost? Jednak ta cena mi přijde dosti nízká a ty stránky s datem 2017 taky nebudí moc důvěru :eek:

zabiny007

Re: Nákup přes BOON TRANS

Příspěvek od zabiny007 »

Podobný postup, jako se zde již řešilo, jen jiné jméno firmy a web ještě méně důvěryhodný...
potrebuji-poradit/inpost-24-bezpecny-on ... 16914.html

Od té doby jsem se s tím setkal ještě párkrát, princip ale vždy stejný. Podezřele nízká cena, málo fotek a prodejce není schopen poslat další ( s odůvodněním, ze již to má zabaleno). Většinou se podaří jím poslané foto najít pod jiným inzerátem (prodejce mluví , že to tam dal bratr, syn, kamarád...), platba nejde přes Paypal, ale přes spediční firmu, která ma průběh garantovat. Když ale koukneš na stránky, jsou bez nějakých podrobnějších informací a když trochu "zagooglíš" o spedici nenajdeš na webu žádné reference...
Takže za mne - když ze zahraničí, jedině s PayPal platbou, nebo od prodejce. A pokud jinak, tak chtít více fotek, vyžádat si nějaký konkrétní záběr, ptát se na detaily atd

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 »

Lidumil: Pozor, nikdy!!!

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lidumil »

Trošku jsem zagooglil, existuje boon trans, což je spediční firma na Slovensku - Nové Mesto nad Váhom *2thumbsup* :lol: :lol:

zabiny007

Příspěvek od zabiny007 »

lidumil píše:Trošku jsem zagooglil, existuje boon trans, což je spediční firma na Slovensku - Nové Mesto nad Váhom *2thumbsup* :lol: :lol:
Ital, prodávající zboží přes free bazar za poloviční cenu než ostatní, odmítající PayPal, s jednou fotkou a posílající přes Slovenskou spediční firmu? Přes firmu, které nejedou web stránky a která má aktuálně dle slovenského registru pozastavenou činnost? (http://www.zrsr.sk/zr_vypis.aspx?ID=1&V=A)
Lidumile - neznáme se, ale přesto ti dám přátelskou radu - NEBLÁZNI! *taktone*

Fidas
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Fidas »

Lidumil: to je cesta jak přijít o peníze, nechoď do toho. I já jednou málem naletěl. Lépe je ty prachy vespolek prochlastat :D

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA »

Lidumil si myslí, že každý je lidumil, někdo si musí zkušenost tvrdě zaplatit.
Noble Audio - výroba a prodej

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lidumil »

Nemyslím, taky jsem googlil a zjišťoval přes známé a registry spedičních firem a je to podvodník *taktone* . Další opět přes italský server - tentokrát Němec - mi nabídl poslat to buď http://www.gls-transport.eu/ nebo https://www.eco-treuhand.de/ poslal i další fota, dokonce foto své občanky-pasu , jen nějak nesedí údaje. V pasu bydlí v Rakousku, poslal adresu do Německa a inzerát je z Janova. Je to MA 6300 za 2150 E. Napsal jsem, že přijedu osobně, tak uvidím.

koudy42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koudy42 »

Hifishark je vyborny pomocnik, jak sehnat VELMI dostupne hifi, ale vzdy je tam ALE. Nemoznost vyzkouset zbozi, kvalita zabaleni, poskozeni prepravou, nasledna pripadna reklamace. Risk je zisk, ale nesmi se to prehanet a cloveku zatemni soudnou uvahu bezkonkurencni cena. Drzim place at se rozhodnes jakkoliv!
Primaluna - Reference3A - Pioneer - Denon - DH Labs - ViaBlue - konvolut elektronek :)

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lidumil »

Takhle to samozřejmě nemám, zatím jsem narazil na samé podvodníky. Pro jeden jsem měl jet do Essenu, inzeroval na Audio-markt, ale těsně před odjezdem mi psal, že ho už prodal *thumbs down* Tak uvidím.

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lidumil »

A co tohle? Máte někdo zkušenost s ebay kleinanzeigen? https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz ... 4-172-4293

DRACK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DRACK »

pise "Selbstabholer bevorzugt" tak si to jako preferuje vyzvednuti, nicmene tam frajer nemá telefon nebo ho nevidim, to je dost divny na muj vkus, napis mu o telefon a brnkni ono se dle toho co bude blábolit da ledacos uusoudit a do frankfurt tam lita aeroplan denne

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lidumil »

Telefon tam samozřejmě je, jen musíš být registrovaný.

DRACK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DRACK »

ja jsem kliknul jen na ten link, ja na eBayKleineinzeigen apod. nelezu, ten inserat jako tokovy nebudi neduveru ale jak se říká "lina huba holy nestesti" zavolej ho , udelas si popripadne vylet do frankfurt, když ma k tomu puvodni skatuly a papirky tak je to snad OK , ja jenom pisi jako absolutni idiot, nemam zkusenosti lovit na inseraty, a to když je tam tel. dela celkove fair dojem (na mne idiota)

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lidumil »

Jj, mluvil jsem s ním, nechce větší bankovky než 100 E, poslal i fota, nebrání se osobnímu převzetí, mluvil celkem lucidně. Jen nevím co je AC verze - údajně se prodává jen v Německu.

Odpovědět