Receiver + bedny do paneláku.

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
jirkab64
Příspěvky: 12
Registrován: 23 pro 2019 17:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Receiver + bedny do paneláku.

Příspěvek od jirkab64 »

Je mi jasné, že stereo zesilovač Cambridge bude kvalitou úplně někde jinde, ale jak jsem psal, z 80-90% to bude poslech telky, youtube a jelikož budu likvidovat sounbar a zároveň i starší věž, tak manželka má podmínku rádio. Bez HDMI, když je optický vstup, tak bych se obešel, ale nechci více jak jedno zařízení, a tak dělám kompromis a fakt myslím, že rozdíl kvality mezy CA CXR200 a Denon AVR-X2500H já nepoznám. Repro to je jiná, tam když pustím hudbu (Paranoid od Black Sabbath) :) už rozliším, jestli je to pro moje uši libé anebo ne :)

jirkab64
Příspěvky: 12
Registrován: 23 pro 2019 17:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Receiver + bedny do paneláku.

Příspěvek od jirkab64 »

Tak v sobotu jsem byl znovu v Denonu na Chodově, tentokrát mi bylo pro moje účely nabídnut stereo receiver Denon DRA-800H, docela se mi i zamlouval, tak se jen zeptám, má s tímto modelem někdo zkušenost? Jo a kamarád zase radí, ať se mrknu na něco od Yamahy za stejnou cenu. Můžu se zeptat na váš názor? Díky.

Koblih
Příspěvky: 1
Registrován: 09 úno 2020 19:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Receiver + bedny do paneláku.

Příspěvek od Koblih »

Ahoj, ja jsem u nich ten receiver koupil cca 2 tydny zpatky. Pripojene k tomu mam sloupy Polk Signature s55e a subwoofer Polk HTS 10. Je to muj prvni "lepsi" stereo system a zatim velka spokojenost. Pokud by te zajimalo neco konkretneji, tak se ptej.

Tapir1
Příspěvky: 97
Registrován: 19 lis 2019 14:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Receiver + bedny do paneláku.

Příspěvek od Tapir1 »

V tom případě bude nejrozumnější zatím koupit nějaký bazar a po přestěhování investovat do nových "strojů". Pro stereo třeba Yamaha R-N500, nebo klidně R-N301 (oba bez HDMI) nebo s HDMI potom Onkyo TX-8270 nebo ten Pioneer SX-S30DAB. Oproti AVR je to slyšitelný rozdíl...K tomu třeba Dali Zensor 5, nyní za vynikající cenu - https://www.htpshop.cz/reprosoustavy/da ... gICLfD_BwE *sunglases*

jirkab64
Příspěvky: 12
Registrován: 23 pro 2019 17:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Receiver + bedny do paneláku.

Příspěvek od jirkab64 »

Ahoj, tak včera jsem po dlouhém bádání zakoupil Denon DRA-800H, myslím, že bude spokojenost. Ještě asi využiji kolegu : Koblih na pár dotazů přes SZ. Zatím jsem ho stihl jen připojit k TV, provedl základní nastavení a začínám číst návod 😊
Připojené mám staré repro AQ a dnes začnu vybírat nějaké pořádné reprobedny, bude to asi mazec a vůbec netuším co k tomu koupit. Zatím vedou sloupy Polk 55, jak psal Tapir1, Dali Zensor 5 a nebo regálovky Polk 20 a k tomu SW. Prostě uvidím, nechvátám a budu informovat.
Všem zatím díky.

Sto61
Příspěvky: 57
Registrován: 24 úno 2021 20:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Receiver + bedny do paneláku.

Příspěvek od Sto61 »

jirkab64 & Koblih
Máte S.Z.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: BVa a 5 hostů