Repro k Musical Fidelity M6SI

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Repro k Musical Fidelity M6SI

Příspěvek od terahera »

A na odcerveni doporučuji pročíst vlákno Zabiny007,tam taky začal hlodat červík a kam se dostal :shock: :lol: Myslím samozřejmě v dobrém,ale jak se spustí spirála obměn a zkoušení,těžko se to zastavuje

comboy
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od comboy »

Chtěl bych jen pohodově poslouchat a nepřemýšlet, co ještě by se mohlo zlepšit... Naštěstí mám celkem tolerantní paní domácí :)

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

Na pohodový poslech je dle mých zkuseností nejlepším lékem správná nálada právě na ten pohodový poslech. Mam za sebou spousty hodin náklánění hlavy o centimetry nalevo a napravo,abych správně usadil hudebníky pred sebou. Nekonečné šoupání odkládacího stolku tam a zpět,popotahování závěsy a pootáčení reprobudek v řádech milimetrů. Jednoho dne jsem se na to vyprdnul,sednul si pohodlně a kdyz mě třeba brní noha,klidně si přesednu nebo pololehnu a víš co?......jsem ted uplne v pohode,hudba me baví a prestal jsem být hifineurósní *hura*

jisk
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od jisk »

Bazi36 - přesně a výstižně s tím laborováním *thumbs up*
dobrá nálada a pohoda je nejlepší lék na nervosu,
případně si před poslechem zacvičit, vyplaví se endorfin (hormon štěstí) :D

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera »

A nebo pivko ;) Klidně i víc *thumbs up*

Leony5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Leony5 »

No jo ale pokud to jak se říká rve uši tak tu pohodičku nezískáš

overgrounder
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od overgrounder »

jisk píše:
15 led 2019 19:30
Bazi36 - přesně a výstižně s tím laborováním *thumbs up*
dobrá nálada a pohoda je nejlepší lék na nervosu,
případně si před poslechem zacvičit, vyplaví se endorfin (hormon štěstí) :D
Svatá pravda. Mně to nejlíp hraje po behani *2thumbsup*

comboy
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od comboy »

Kluci, to jste mohli napsat dřív, že si stačí zaběhat a nachlastat se pivem, mohl jsem ušetřit za kabely :D

overgrounder
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od overgrounder »

Já to říkám pořád, už od začátku. To mezi ušima je dost důležitý komponent, určitě víc než kabely. Ale každý to máme jinak...

axton
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axton »

Zdravím všechny. Je to mimo odpověď pro taztele,ale jak zde napsal bazi 👍 Přesně něčím takovým jsem si prošel a ono opravdu stačí lepší nálada a hned se poslouchá jinak.
Mimo mísu- Neholduji marihuaně, ALE 😎 Kamarád, který se před časem stal čerstvým tátou, ubalil na oslavu narození svého syna pořádnýho špeka. No abych neurazil,dal jsem si taky před odchodem domů pár pávů a s opravdu družnou náladou a rohlíkem ve tváři utíkal domů vyplenit lednici (neskutečná žravá 😀) a samozřejmě k dobrému jídlu také patří příjemná a oblíbená hudba. Po ruce byl dálkový ovladač minidisku,ve kterém bylo album Pink Floyd-DIvision Bell. Kdo nezažil,asi neuvěří. Ale v tu chvíli, jsem si myslel, že má skromná sestava je ta snad nejlepší na světě a já si při poslechu připadal,jako jako v jiné dimenzi a říkal jsem si,jak mi to opravdu famózně hraje a že už nepotřebuju nic měnit.
Tohle mé vyprávění prosím berte,jako pobavení.
Nechci tímto textem nikoho navádět ke kouření Marušky,ani ji zde propagovat. Aby to nebylo myšleno proti tvárně. Byla to jen velice zajímavá zkušenost v mém životě,při poslechu oblíbené hudby.
Takže nálada hraje při poslechu, také svou zásadní roli.
Možná má také někdo z vás podobný zážitek a třeba by i se mnou souhlasil, nicméně o tomto,tohle vlákno není a už jej nebudu dál plevelit.
Přeji vám všem,ať vám to hraje podle vašich představ a samozřejmě příjemný poslech.

koudy42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koudy42 »

Děj do toho "kloboučky" a máš 5D a nepřekonají to kabely za mega na dřevěných špalcích ze Stalinovy rakve *2thumbsup*. Psychické rozpoložení je jako nový komponent, ověřeno *thumbs up*.
Primaluna - Reference3A - Pioneer - Denon - DH Labs - ViaBlue - konvolut elektronek :)

comboy
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od comboy »

Aha... Už jsem si myslel, že mám vyhráno, že stačí běhat a dát pár piv... Teď musím sehnat ještě jointa...Budu zhulenej a vožralej a vyflusanej z běhání... Pak asi bude stačit i jezevčík od čongů... :D

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

RedBaron píše:
13 led 2019 22:58
Komu zbyla trocha rozumu, musí vědět, že nejlepší je čerstvě rozbalený holý drát, na který se nechmatá holýma rukama. Jakékoliv konektory přináší 4 další přechodové styčné plochy a pokud jde o různé kovy s různým přirozeným nábojem, mohou i vzájemně reagovat a mezi sebou oxidovat. Takže přinejlepším mohou být jen malým dusítkem.

Já z pohodlnosti pro přehazování a přenášení sestavy věřím křížové čtyřce ukončené pájenými pozlacenými vidličkami, je to velmi festovní spoj. Pro rhodium nešel bych světa kraj...
Holý drát je fajn.
ta čtyřka je nějaké cyky? Nic proti němu. V řadě sestav stačí. toto, pájené vidličky a ještě bůhvijaké.
Jako že si na to vyzrál, si nemyslím. ;)

RedBaron
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od RedBaron »

U mě dobrý. Podle významu toho slova pro místní čáryfuky jsem na to samozřejmě ještě nevyzrál, vy už tady na to zrajete léta a zatím jste na to nevyzrál nikdo. A za deset let to bude vypadat nemlich stejně :-D

Odpovědět