pepezdepa píše: ↑20 srp 2025 20:21
Sluchátka bych nekupoval, kdyby mi v tom obchodě neřekli, že jsou pro mou desku v pohodě. Pak to zapojím a je to horší, než moje obstarožní hyperX.
Prodejce ti neřekne co je dobrý pro tebe, ale co je dobrý pro něj, řekne ti jen to co potřebuješ slyšet abys u něj utratil svoje peníze. Prodejce se nemůžeš ptát co je dobrý nebo co si máš vybrat, to si musíš zjistit jinde a k prodejci už jen přijít, koupit a odejít, na nic se ho neptat, nediskutovat s ním, nechtít po něm nějaký rady ani doporučení zkrátka nic.
To tedy nevím kde ti to co ukazuje, ale já tam i s nejlevnější dopravou vidím 93,38 €, což je v přepočtu se současným kurzem cca 2 290,-, banky si vezmou nějaký procento navíc za transakci/převod, ale i tak to bude zhruba něco kolem 2 370,-. A i s dražší dopravou (DPD Predict) to vyjde na 96,55 €, což je se současným kurzem nějakých 2 360,-. s poplatkem bance za převod/transakci to bude odhadem něco kolem 2 450,-.
Jo, iFi Zen Air není špatnej, tím nic nezkazíš.