Tip na stereo streamer

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
emes16
Kontaktovat uživatele:

Re: Tip na stereo streamer

Příspěvek od emes16 »

Vše jsem nakonec vyřešil pomocí pasivniho mini Pc, http://www.gigabyte.com/products/produc ... id=5569#ov spojeného USB s DACem, WiFi s MyCloudem. Pc je uchycené zezadu ob.stěny a nejde tedy vidět, díky nízké spotřebě jede nonstop. Vše ovládám přes tabletem(Foobar), případně vzdálenou plochou a s řešením jsem maximálně spokojený *2thumbsup*

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

jo,
stereo streamer,
taky jsem tomu teď propadl. :D

už dlouho jsem neměl pořádné rádio a v dnešní netové době je to ještě lepší, protože jsou ke všemu okamžitě informace......... je prostě občas zábava brouzdat po stanicích a hledat věci, které člověka zaujmou.........
jenže to samozřejmě není všechno.
tyhle mašinky umí mnohem víc.
jsou to vlastně univerzální přehrávače/DACy.

vždycky jsem tak nějak tíhnul k prostým věcem: cd přehrávač - integrovaný zesák - bedny.
tečka.

a teď to bude stejné:: streamer - int. zesák - bedny.

ovšem možnosti jsou zcela jiné -- streamer kromě přehrávání internetových rádií přehraje i soubory z PC a zpracuje digitální signál z TV nebo transportu..............
prostě paráda. *palec*
-------------------------------------------------------------------------------------

osobně už mám dokonce vybráno: Cambridge CXN a CXA60

57t Kč je trochu víc, než jsem počítal, ale když člověk přestane kouřit a mírně si zvýší příjem, takže může měsíčně odložit sedmičku na hi-fi, není to zas taková darda.
(zesák už je na cestě)

jinak té sestavě nemám co vytknout -- hraje skvěle (obzvlášť o spojení se Sonus Faber Chameleon se mluví v superlativech)

a taky tedy skvěle vypadá:

Obrázek

nááádhera, no ne?
takhle podle mě má vypadat moderní hi-fi.

jak jsem to viděl a slyšel, bylo prostě rozhodnuto a už se na své nové hračky hodně těším. :P

overgrounder
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od overgrounder »

Ze se tady do toho montuji, pokud nekdo hleda streamer v pomeru cena/vykon, necht zapremysli nad Raspberry s modulem HifiBerry Dac Plus Pro.
Mel jsem to doma a musim rict, ze zvukove je to za ty prachy moc fajn vecicka, nenarocna a nenakladna, smele nahradi i mnohem drazsi zarizeni.
Takze alternativa k zamysleni...

Igor87
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igor87 »

Ahoj necital som vsetky prispevky ale len v skratke mozem odporučiť bluesound node2 zatial som max spokojny ... az na nedostatky v akustike priestoru s ktorou pomaly bojujem :D obladanie mobilom/tabletom, USB, a zvuk.... vcelku myslim ze spokojnosť. hraje s NAD 326 a DALI zensor3

Odpovědět