Zesilovač

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
triball22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Zesilovač

Příspěvek od triball22 »

Ahojte,

Potrebuji poradit.

Miluji hudbu ale nejsem profik v komponentech.

Vlastnim sestavu:

A) vlastnim pomerne kvalitni gramofon Thorens td 295 mk iv s prenoskou Ortofon 2M blue

B) repro B&W 683 S2

Potreboval bych vybrat novy zosik. 80% hudba z gramca a 20% fikmy a ps4 (proto potrebuji HDMI)

V bazare doporucuji:

A) Sony TA-F670 ES
B) Onkyo A-8850
C) Denon A-720
D) Yamaha DSP-A1

Nebo doporucte jiny do 10 tis. Moc dekuji vsem za radu.

jirotel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zesilovač

Příspěvek od jirotel »

Yamaha dsp a1.... :)

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

NAD C370/372

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

K takovym repro zesik do 10k? To je skoda,ne?

triball22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od triball22 »

Hele kdyz se tu zhodnou lidi a bude to stat 20 tis. Tak no problem. Ale par lidi mi reklo ze ne novy ale bazar. Tak se ptam na nazor.

Moc dekuji vsem za pomoc. Ale prosim reknite proc prave tenhle zesik.

Diky kluci

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

Nicmene ani jeden z tebou jmenovanych nema hdmi,yamaha to zvladne pres modul.

triball22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od triball22 »

Toho jsem se bal. Co ted kluci? Mame v podobnej kvalite novy zosik nebo Yamahu a "nejaky" modul?

merfas
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od merfas »

Ahoj, uspat bedny za 40 zesákem za 10 no nevím, asi to nebude nejlepší cesta. HDMI vstup u integrovaného zesilovače asi moc nenajdeš, bývá u receiveru a ty nemají moc kvalitní phono vstup, ale to ani levné integráče. Díval jsem se na ps4 a má i optický výstup pokud se nepletu, ten už se u integrovaných zesilovačů najít dá, mívají už digitální moduly a někdy i DA převodník.
Jen tak namátkou jsem kouknul na Hifionline, jediné co mě ve tvé kategorii zaujalo je Marantz, osobně mám dělený Marantz a jsem spokojený, na moje nároky pohodového poslechu mi vyhovuje a nabízený zesilovač má úpravu od Casea, kterou mám od pana Vrány v Oppo a jsem nadmíru spokojen.
https://www.hifionline.cz/hifibazar/pro ... ea-tuning/

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

Ceho si se bal? Ze stroje ze sedmnactyho stoleti nebudou mit hdmi? No,tak to pro tebe muselo bejt prekvapko,docela. Ja mam zas starsi cernobily televizor tesla,myslim z roku 1976 a predstav si,ze nema dvbt 2.....škandál!!!

tda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tda »

Ten Maranz od Merfase bych možná zkusil. Vypadá zajímavě. Chce to poslechnout a případně vrátit, pokud to půjde.
Jinak má vlastní zkušenost radí zesík nepodcenit a vzít takový co z těch repro vytříská co nejvíc. Jinak budeš mít "porsche" repro a jezdit s nimi max na dvojku.

triball22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od triball22 »

Ahojte,

Jeste jednou. Ja se v zosikoch nevyznam. Proto Vas prosim o radu. Kdyz Yamaha z meho zeznamu je super a s nejakym mod zvladne pripojny HDMI. Tak to beru.

Ja vim ze pro Vas jsem amater ale proste jenom prosim o radu. Abych nejezdil porche na 2jku.
Peace

whisp
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od whisp »

Ja som tie bedne mal. A ver mi ak im nedas poriadny zosik tak hrat nebudu. Zabudni na yamahu mimochodom ja som mal rxv1900 potom som ho nahradil Musical Fidelity M6i a to bol skok. A nedaj k tomu kable dvojlinku typu oehlbach a pod. Ja som mal postriebreny 2x4 mm oehlbach. Potom som si zo srandy pozical Atohm Zef a musel som ho kupit. Rozdiel den a noc. Inac tie bedne su super.

triball22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od triball22 »

Whips diky za radu. Ano cetl jsem ze bedne potrebuji super zosik. Takze co bys mi doporucil, jenom ten tvuj Musical Fidelity M6i nebo i neco jineho?

tda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tda »

tribal22: tezko radit v kategorii do 20k. Brezina o nich rika, ze se zesikem za 60k to jde a ten za 200k to uz rozehraje poradne. Asi bych se podival po nejakych bazarech z teto kategorie, ale i tak to muze byt znatelne navyseni rozpoctu. S tim ze by se tu lidi na necem shodli bych moc nepocital ... no mozna by se shodli, ze se neshodnou :)

PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelDosko »

slysel jsem je hrat s Primare i22 a nebylo to spatne - jeden dokonce s vestavenym DAC je ted na inzerci - https://www.hifionline.cz/hifibazar/pro ... 75726-i22/

Odpovědět