Zkušenosti s nákupem elektronek?

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
mirec1
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s nákupem elektronek?

Příspěvek od mirec1 »

Elektronky PrimaLuna KT88 som mal a tie su zrejme slabym clankom zosilnovaca. Biedny bas a rozlisenie , taky zahuhlany zvuk.
JJ KT88 by so nebral , naozaj nizka zivotnost. Skus ElektroHarmonix , velmi dobry zvuk a za slusnu cenu. EAT su sice lepsie , ale cena je premrstena. :)

koudy42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koudy42 »

Mně tedy hrají JJ KT88 k plné spokojenosti, již "zajeté"od člena Adrian. Kdyby odešly, tak mám v plánu Tungsolky KT88, často je značí 6550, což si myslím není úplně správné (6550 jsou tvarem válečky a mají i drobně odlišný nějaký parametr). Dále mne zaujaly Gold Lionky. Nejlepší by byla možnost nějaké zápůjčky, ale to asi v hifistudiích neprovozují nebo zákonné lhůty 14 dní přes internet, otázka jak je to u zboží takovéto povahy :roll: .
Primaluna - Reference3A - Pioneer - Denon - DH Labs - ViaBlue - konvolut elektronek :)

TRANSIWATT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TRANSIWATT »

koudy42 , a podle čeho vybíráš lampy, PROČ tě zaujaly Gold lionky ??? Co je na nich zajímavější ?

koudy42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koudy42 »

Měl jsem od nich dvojité triody ECC83 a jako "reissue" se mi líbí a blíží se zvukem starým lampám. Je mi jasné, že u tebe obstojí jen Tesla, Telefunken ap. NOS, ale ti snad ani KT88 nedělali, alespoň to tu někdo s Renownem řešil.
Primaluna - Reference3A - Pioneer - Denon - DH Labs - ViaBlue - konvolut elektronek :)

Odpovědět