Když čtu polský test na tři AT, nic tak detailního tam nečtu.
V jednom se shodnete, Carbon v ramínku a AT si rozumí.

Souhlas Lubine, když AT VM95e sedne, hraje jako víno lepšího ročníku.lubin píše: ↑16 kvě 2026 18:20Ona ta VM95e hraje opravdu hezky. Vlastně dobře. Za tu cenu famozne. Pro me uši vyvážená a s příjemnou dynamikou. Celé je to podané krásně hudebně. Pro toho kdo netouží u kolotoče po vysostnem rozlišení nebo vzdusnem prostoru naprosto vhodný společník. Jednou mi kdysi někdo řekl, že snad v DE někdo umí na tento model dat hrot shibata. Zajímavé by bylo potom s tímto hrotem srovnání s výrazně drazsimi modely, které mají pověst barevnější a muzikalnejsi formy podání nez přesné a chladněji znějící modely jiných značek. S 95kou jsem žil asi dva roky na starším Dualu a muzika tenkrát hodně bavila.
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host