Daruje někdo starší nepoužívané repro? :-)

Diskuse k reprosestavám všech velikostí, tvarů, druhů, typů i váhy.
8oris
Kontaktovat uživatele:

Daruje někdo starší nepoužívané repro? :-)

Příspěvek od 8oris » 25 kvě 2018 07:24

Zdravím, přátelé, chtěl bych posunout svůj poslech hudby zase o kousek dál, to jest skrz obstojnější reproduktory. Jsem student a rozpočet není nic moc, ale i tak se mi před časem povedlo dát dohromady skvělé kombo Sennheiser IE 80 + Colorfly C3. Parádní zvuk, ale mít možnost naplnit tím zvukem celý pokoj a sdílet kvalitní poslech s přáteli je moje další velké přání.

Vím, že tady lidé smýšlejí podobně, tak chovám naději, že si někdo vzpomene na starou nepoužívanou reprosoustavu v garáži a bude mít radost z toho, když ještě někomu poslouží. :)

Můj e-mail: boris.blecha@centrum.cz. Díky za všechny reakce!
Boris

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Daruje někdo starší nepoužívané repro? :-)

Příspěvek od PítrsPraha » 25 kvě 2018 07:50

Co ti brani projevit trochu snahy, jit na dva vikendy nekam na brigadu a bedny si koupit ;-) ?

Zesilovac budes taky chtit zdarma?

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 25 kvě 2018 09:57

A k čemu ty repráky a čím připojíš?

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 25 kvě 2018 09:59

Kup si bazarový bluetooth reprák od Bose (např. Soundlink mini 1 - férová cena je 2500,-).

Stojí to pár korun a studentskou místnost ti to taky hezky pokryje. A nemusíš řešit zesilovač a kabeláž.

Sám přes něj pouštím z mobilu streamovanou hudbu, když není čas a chuť zapínat aparaturu - jen tak si rychle pustit kulisu při vaření.
:)

Miero
Vybavení

Příspěvek od Miero » 25 kvě 2018 16:00

A preco sa pytas len starsich? Od mladsich nepouzivane repro nechces? :-D

8oris
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 8oris » 26 kvě 2018 08:47

:) Tak odpovím po gandalfsku pěkně popořádku:

PítrsPraha, bedny za dvouvíkendovou výplatu si určitě koupit můžu. Stejně tak jako jsem si mohl místo svých Sennheiserů koupit Koss a mít to z krku, žejo. ;) No a jasně, z takového zesilovače darem bych skákal radostí, si nemysli. Ovšem koupit jej není taková pálka jak dobré repráky (a když říkám dobré, myslím Tracyho-tygr dobré!).

sonofstars, dík za tip! :) Už po těchhle bluetooth speakrech chvilku pokukuju. Jak ale říkáš, je to spíš jen tak si pustit kulisu. Pochybuju, že bys to chtěl jako výstup z gramce.

Miero: Wut, bro?? :D

Ale vážně, je tohle ještě pořád hifi fórum? Já tady očekávám komunitu nadšenců podobných mně samému, zkouším štěstí při apelu na princip „nevyhazujto“ a tady zatím skoro samý diss a rada à la „kup si pecky“. *2thumbsup*

bacil2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bacil2 » 26 kvě 2018 09:24

@ 8oris: pri interakcii s ľuďmi ako si Ty nenávratne strácam posledné zvyšky "sociálneho cítenia"

PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelDosko » 26 kvě 2018 09:27

Boris : ozvi se mi az budes rozdavat auta nebo kola

lubin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubin » 26 kvě 2018 10:09

8oris píše:
26 kvě 2018 08:47
:) Tak odpovím po gandalfsku pěkně popořádku:

PítrsPraha, bedny za dvouvíkendovou výplatu si určitě koupit můžu. Stejně tak jako jsem si mohl místo svých Sennheiserů koupit Koss a mít to z krku, žejo. ;) No a jasně, z takového zesilovače darem bych skákal radostí, si nemysli. Ovšem koupit jej není taková pálka jak dobré repráky (a když říkám dobré, myslím Tracyho-tygr dobré!).

sonofstars, dík za tip! :) Už po těchhle bluetooth speakrech chvilku pokukuju. Jak ale říkáš, je to spíš jen tak si pustit kulisu. Pochybuju, že bys to chtěl jako výstup z gramce.

Miero: Wut, bro?? :D

Ale vážně, je tohle ještě pořád hifi fórum? Já tady očekávám komunitu nadšenců podobných mně samému, zkouším štěstí při apelu na princip „nevyhazujto“ a tady zatím skoro samý diss a rada à la „kup si pecky“. *2thumbsup*
Borisi, nepochopil jsi, co Ti jiní citlivě naznačují a namísto toho se oháníš sociálním cítěním... Máš hlad? Žízeň ? Jsi nevyléčitelně nemocný? Tak tady sociální cítění právě končí a začíná vyčuranost. Běž na brigádu a něco si kup...makej a splň si v životě co nejvíce svých snů..a nespoléhej se na druhé. To je velmi dobrá rada do života.

8oris
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 8oris » 26 kvě 2018 10:16

lubin, díky za radu do života. Každý z nás cítíme jinak, to je jasné. Například já svou štědrost vůči lidem neomezuji na uspokojení jejich primárních potřeb. ;)

8oris
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 8oris » 26 kvě 2018 10:37

Ech, tohle jsem nečekal a nechci. Rozmíšky a jedovatosti kvůli tomu, že vám připadá úchylné darovat, sdílet?
Však já vám neberu přístup k životu, je naprosto legitimní vydělat prachy, koupit věci a držet si je. Mě zas prostě baví se s lidmi dělit. Oboustraně, pokud by to někdo chtěl chytře napadnout *wink wink* ;)

No, napište si sem co potřebujete, páč je toho eště asi dost.
Ale vlatně je to v cajku, ten, kdo rád daruje, to prostě udělá a nebude tu vykecávat na fóru.

Btw PavelDosko, kola rozdávám tak co půlrok jedno a nedávno jsem daroval dvě veteránské motorky XD BAAM, BITCH!

Miero
Vybavení

Příspěvek od Miero » 26 kvě 2018 11:10

https://nevyhazujto.cz/ ... tuto hladaj

Vyblíz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vyblíz » 26 kvě 2018 11:29

Hifisti jsou primárně starý zapšklí dědkové, ty ti nic zadarmo nedají. To musíš někam do komunity lidí co nepoužívají obaly a tak. :-)

Miro_CZ
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Miro_CZ » 26 kvě 2018 12:02

:D A co jsi asi tak čekal, že se tady stane? Když ti někdo poradí, ať si na ně vyděláš na brigádě, tak řekneš, že si tak nemůžeš vydělat na pro tebe dost dobrý bedny, takže očividně čekáš, že ti někdo jen tak odkáže nějaký super bedny, protože se mu tě zželí? :D
Tak to holt nebude dvou víkendová brigáda, ale třeba brigáda na celý léto. Pokud chceš nadstandardní věci, musíš pro to nadstandardně něco dělat (a tím nemyslím, založit víc vláken o darování :D ). Jak jsi přišel ke svým Sennům? Taky jsi někoho poprosil, aby ti je daroval?
Jinak se omlouvám, ale ač se považuju ještě stále za mladýho, tak moc nerozumím řeči tvýho kmene v podobě všech těch "XD BAAM, BITCH" obratů, tak promiň jestli jsem něco z tvojí prezentace opomněl..
Co až budeš potřebovat auto a motorku? Taky přijdeš na nějaký auto-moto fórum a řekneš jim, že jsi obrovskej nadšenec a že by ti někdo měl dát svojí motorku, nebo starší auto, protože sám si zvládneš vydělat jen na nějaký horší a to ty nechceš?
Tu poznámku o darování veteránských motorek beru spíš jako vtip..

Odpovědět