konec léta

Témata nesouvisející s HiFi, offtopic debaty atd. Ovšem žádné osobní souboje, spory a hádky.
Fous
Kontaktovat uživatele:

Re: konec léta

Příspěvek od Fous »

Pro ty kteří nevěří změnám pár foto:
zes a před zes.i CD jsou jinde než na foto nahoře
Obrázek

přední bedny pěkně dozadu

Obrázek

a dopředu malá dvojpásma a pro správnou barvu středů akustický obraz,samozřejmě z průzvučného materiálu proti nechtěným odrazům

Obrázek

daliborr
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od daliborr »

Tak to je teda humus do místnosti pro normální bydlení , pokud je to místnost jenom pro hudbu tak je to špička.

Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zappadaddy »

Všiml jsem si těch repro kabelů,můžeš objasnit o jaký kabel šlo?Krautwire?A jaké kabely používáš ve zbytku aparátu?

Fous
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fous »

Zappa- dík za správu o návštěvě,doufám že se ti fakt líbilo a to nejen u mne ale i u nás na jihu. Kabely poslední dobou nějak neřeším,už asi stárnu hůř slyším a ty drobně nijance (pro mne) nemají tu váhu a raději prašule dám za CD.
Ale pro pořádek a odpověď na dotaz:

CD-předzes -digitál Madrigal XLR zůstal z doby kdy jsem hrál na Mark Levinsna transport
Předzes - konec XLR Audioquest mám pocit že se to jmenuje Diamond mám je už asi 10let
konec přední repro - in-akustik ls-1602 nahradily nějaké Krauty ale jaké netuším už je to taky pár let
zadní a centr in-akustik LS-1202
cinch 6kanál i sub in-akustik model bohužel netuším,jsou na tom punčošky a tak to už nepřečtu mám je taky pár let.
síťové stíněné supry jak do pračky tak ke všem komponentům,samostatný přívod taky stíněný ale nějaký náš za cca 40kč metr.
Tož asi tak ,jak jsem psal v nějakém přízpěvku zkoušel jsem nějaké repro kabely,ale bohužel nebo bohudík žádná zásadní změna nenastala a tak se kabelama dál netrápím.
Každopádně až zjistíš nějaký termín na návštěvu ostravska dej vědět a jedem.Je léto čas výletů tak proč ne.

Zdravím Fous

Odpovědět